Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca 012

    őstag

    válasz Laci.M #3696 üzenetére

    Telepítési hiba szerintem nem is lehet, ha a Win7 alapból támogatja legalább a vezetékes Atheros kártyát. Az viszont lehet, hogy csak a gyári telepítőbe van beleintegrálva a driver..
    Ráadásul az ismerősöm gépén nem néztem, csak az enyémről tudom, hogy egy Lite-n szabványnál is gyengébb 72Mbit/s névleges sebességű 30-35Mbit/s valós sebességet produkáló kártya van. Azért a 4-4.5MB/s sebességet tudnia kellene sztem..
    Mindenesetre én cserélem MIMO 300Mbit/s -es kártyára!!
    Sajnos az én 1015PN gépembe vezetékesből is a 1215n -el ellentétben a 10/100 -as lassabb chip (AR8132)került, úgyhogy legalább a wifit muszáj begyorsítanom.
    A 1215N -be AR8152 a chip. Tök röhej, de a chipek lábkiosztása mérete, a környező passzív alkatrészek mind megegyeznek, tehát nem is értem, hogy miért spórolták le..

Új hozzászólás Aktív témák