Aktív témák
-
KTTech
veterán
Az Intel X25-E 64GB-s megoldásához kb. annyi tranzisztorra van szükség (na jó, kicsit kevesebbre), mintha 128GB-s MLC-t gyártottak volna. Ráadásul kifejezetten szerverfelhasználásra van belőve a termékcsalád, így mások a szempontok, mint normál felhasználásnál. Otthoni körülményekhez kicsit overkill lenne egy X25-E

Az Intelnek akkor van előnye (M szériánál is), ha masszívan párhuzamos műveleteket kell végrehajtania (ezért aláz nagyon sokszor Windows bootnál az M-es SSD). Ebben nagyon erős a vezérlője.
A V+ széria nagy írási (és olvasási) sebességre, valamint kapacitásra (max. 512GB) van kihegyezve, mérsékelt(ebb) ár mellett. Azért egy M szériás HDD nem fog 180MB/s-es írást elérni akárhogy szeretnénk, mint ahogy ezt a V+ széria minden tagja teszi. Persze, ha rendszerdriveként használja az ember, akkor nem elsősorban a magas írási sebesség ami fontos, hanem az, hogy mennyi párhuzamos szálat tud egyszerre kezelni, és milyen az olvasási sebessége. Ebben erős az M széria.
Aktív témák
- Mikrokontrollerek Arduino környezetben (programozás, építés, tippek)
- TCL LCD és LED TV-k
- 4K vs 8K – Megéri-e a 8K TV 2026-ban?
- Apple MacBook
- Renault, Dacia topik
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Futás, futópályák
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

