-
Fototrend

Új hozzászólás Aktív témák
-
hedgehog
senior tag
válasz
Divinity
#9284
üzenetére
Halandó ember számára ez a "gyorsabb és biztonságosabb" nem érzékelhető, sőt. A "duplaklikk és azonosítás hogy fizethess"-hez képest az "azonosítás hogy fizethess" sokkal kényelmesebb szvsz. A tranzakció elfogadásának gyorsasága sokkal inkább fog attól függeni, mennyire régi a kártyaterminál.
A GPay is ugyanannyira biztonságos mint az APay, ha feltételezzük, hogy a Google szervereit nem hekkelik meg túl könnyen.Ellenben én nagyon elcsodálkoztam múltkor (bár lehet hogy ez azóta változott), hogy az Apple Walletjébe nem lehet bármilyen hűségkártyát rögzíteni, csak amiket ismer. Ez azért jobb a Google Walletjében.
(10 éve fizetek androidon, az utóbbi pár éve a wallettel, és talán 1-2 alkalom volt hogy csak a kártyát fogadta el a terminál a telefont nem)
-
válasz
Divinity
#9284
üzenetére
exoduss
Nem kell félni a GPay-től, tökéletesen működik!
Divinity
"Apple Pay gyorsabb és biztonságosabb"
Ezt mire alapozod?
Érdekes módon épp az Apple-nél voltak bajok:
Tömeges pénzlevonás az Apple-nél."talán kevésbé támogatott de ezt csak így érzésre mondom"
Magyarországon elsőként a K&H Banknál jelent meg a GPay, 2021. március 30-tól.
Én az első naptól fogva használom napi szintem és mindig mindenhol tudtam vele fizetni!
Új hozzászólás Aktív témák
- KÉSZLETKISÖPRÉSI ULTRA GIGA AKCIÓ! CTO 0perces SKY MacBook Air 15" M4 10C/10G 16GB 1000GB 1 év gar
- Eladó egy Xiaomi 12T pro Töltővel adom
- Telefon felvásárlás!! Honor 400 Lite, Honor 400, Honor 400 Pro
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 8GB Zalman Z1 PLUS Cooler Master 700W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Csepy
