Új hozzászólás Aktív témák
-
#59892992
törölt tag
A Blendert már próbáltam egyszer de számomra túl bonyolult nem tudom használni.
Ez a Render plus úgy müködik,mint egy beépülő modul? A házat amit már megszerkesztettem 3d-ben csak megnyomom hogy rendereljen és kész?
Esetleg nem ismersz a programmal kapcsolatban valamilyen rajongói oldalt ami csak ezzel foglalkozik,ismertetőt,képeket stb.-t tartalmaz és magyar nyelvű? Sajnos eddig még nem találtam ilyet.
Esetleg a Photoshop valamilyen verziójával pl.Extended nem lehet hasonló látványképet készíteni? -
mdk01
addikt
1.Mivel a munkahelyemen voltam, ahol nem nagyon nézik jó szemmel ha netezek(ezzel szembe mégis megpróbáltam vmennyire válaszolni neked), nem tudtam megnézni mi a neve a programnak.
2.Azért mutattam meg, hogy van HIVATALOS honlap, hogy talán oda volna érdemes írni nem pedig ide ahol évente születik egy hsz. ami persze kérdés, válasz meg semmi. A többi fórumot sem értem miért kell erőltetni ha van a programnak saját honlapja.
3. Nem tudom melyik volt az ingyenes 3D pdf készítő mert nem találtam meg a gépemen és ha jól emlékszem vmi plugin volt. Szerintem nem volt vmi jó azért sem tartottam meg.
4. A Simlab Composer 19k azt érdemes megvenni esetleg én is azon vagyok jelenleg, mert már az évek folyamán körbe jártam ezt a témát, amibe te is benne vagy jelenleg.Tudom ez sem elég nagy segítség.
Üdv.
-
mdk01
addikt
Vannak egyéb programok is hasonlóan a 3d pdf-hez. Nekem van vagy 4 ami forgatható pdf-et csinál és ha jól emlékszem talán egy olyan is van ami ingyenes, csak ugye feltünteti a logóját a pdf képen.
Amúgy van hivatalos honlapja az SU-nak és sztem ne itt szerencsétlenkedjünk tovább.

SketchUcation forum
Nagyon sok infót talál magának mindenki és kérdezni is lehet ugyanis van aki válaszoljon. A Magyar nem egy pörgős része a honlapnak, de ennél sokkal jobb. Aki még angolul is tud annak pedig kész kánaán.Üdv.
Ui: Remélem nem fog hiányozni a PH!-nak ez a pár user aki ide irkált

Új hozzászólás Aktív témák
- Vigneau interaktív lokálblogja
- Vízügy: árvíz, belvíz, aszály, stb.
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- PlayStation 5
- Milyen légkondit a lakásba?
- Autós topik
- Okos Otthon / Smart Home
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Kész rémálom lesz Linuxot használni jövőre az USA egyes államaiban
- További aktív témák...
- MS SQL Server 2016, 2017, 2019
- Game Pass Ultimate előfizetések 1 - 36 hónapig azonnali kézbesítéssel a LEGOLCSÓBBAN! AKCIÓ!
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Windows 10/11 Home/Pro , Office 2024 kulcsok
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok GARANCIÁVAL!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 128GB Deep Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4649
- AKCIÓ! MSI ThinA15 B7VF-449XHU Gamer notebook - R7 7735HS 16GB DDR5 1TB SSD nVidia RTX 4060 8GB
- HP EliteBook 840 G6, G5 14" i5, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- HP EliteBook 640 G11 Core Ultra 5 125U 16GB 512GB FHD 1 év gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

