Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JohannZimu

    senior tag

    válasz BBéci #105218 üzenetére

    Nálam is fehér a plafon és világosak a falak. Ha ez 20-25% lenne amit látok, akkor el lennék képedve. Többen látták már.
    A mérésben megjelenő 75% különbséget mondjuk, hogy elfogadom és valóban egzakt módon kimutathatja a különbséget. Viszont szerintem a mérésbeli különbség nem arányos a vizuálisan érzékelt különbség mértékével.
    Neked nem kell mondanom, hogy a vetítéshez, házimozihoz, sztereó zenehallgatáshoz szükséges ideális, vagy ahhoz közeli körülmények előnyével egyetértek. Kicsit is tapasztaltabbak nem ellenkeznek azzal sem, hogy amit tudnak megtesznek a cél érdekében. Amivel kevésbé, az, hogy szinte kötelező érvényűként említed a szükségességét, mert anélkül inkább ne is legyen, vagy be sem érdemes kapcsolni.
    Én azt gondolom, hogy az ideálistól lentebb is bőven van élet és jól összeválogatott komponensekkel élmény is.
    Ahogy látom mindannyian kötünk kompromisszumot, még az említett topiktársunk is, mégis mindenki mosolyogva jön el tőle (vagy kettesével szívja a cigarettát).
    Sokan mosolyognak itt a fórumon, van aki az ideálishoz közelebb, van aki messzebb, és jól teszik.
    Akinek esetleg savanyú a szőlő, annak kár volt belekezdenie, mert nem leli benne örömét.

  • Norbi 72

    veterán

    válasz BBéci #105218 üzenetére

    Jó kis projik.Sejtettem,hogy nem a belépő kategóriában nézelődsz... ;]

    (#105219) Pityke78 Hát legalább a front/center legyen egységes,de inkább mindegyik.

    Azt a Phonar hangfalat nem ismerem,átnéztem egy-két képet a neten,hát nem Onkyo-val hajtják,lehet nem véletlenül...szóval nem biztos,hogy illenek egymáshoz.

Új hozzászólás Aktív témák