Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75912448

    törölt tag

    válasz liszi70 #124167 üzenetére

    Csináltam korábban is, szerintem 2013 és 14-ben is, csak szét lett trollkodva médialejátszósban és kigyomlálták a többivel együtt. Legbetegebb mikor Sony után a W7000-es DLP-zajával. :D Szürkeskála árnyalatai eltérő fényerő mellett szépen mutatja a zajokat, megnéztem különböző kábelekkel milyen. De projecta vászon után is vizsgáltam teljesen eltérő felülettel rendelkező fix-szel. Ciki de még nem mentem át a képteszten soha, de a Vodka hangját felismerem 1000 közül is. ;]

    Hangsúlyozom ez azért a nagy összességben csak néhány kábelt jelent, sosem 10 vagy jóval 10 méter felett! Következő alkalom saját rendszerben majd a nagyobb vásznon lesz.

    Egyébként aki lát különbséget, költsön csak ha jót tesz a lelkének. Mindenféle trükkökkel fejlesztünk forrást, ha jelentős a difi, egész biztos ez a legkönnyebb előrelépési út. Képre valószínűleg az utolsó 5%-ot rendbe rakhatja (még ha az valós vagy placebo is), ha minden egyéb már okés a láncból. De magam némi tapasztalat után abszolút legutolsó helyre tenném.

    Hangot szvsz az összes kábel tekintetében, vagy amennyit befolyásolhat, húzhat akár negatív irányba, 50% is lehet ugyanez az arány. kb szvsz. ;) Nyilván nem csak HDMI kábelre gondolva.

Új hozzászólás Aktív témák