-
Fototrend
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
-KP-
veterán
válasz
BBéci
#158471
üzenetére
Belinkelsz két szubjektív "tesztet", ahol mindenféle mérés nélkül hozsanázzák a cuccot. Egyik a saját oldaladról.
Nézd már meg mennyibe kerülnek, mit nyújtanak az árukért, és a konkurencia mit ad ugyanabban az ársávban. Az avforumsos tesztnél meg nézd már meg a kommenteket, mert nem semmi kommentcunami alakult ki a review alatt. Pontosan azt reklamálva, amit én is. Ez a 1003-as Rel olyan ársávba lett pozícionálva, ahol már igen komoly ellenfelek vannak. Nem a termék maga nem tetszik, hanem az ára. Egy SVS SB12, BK XXLS400(ami gyakorlatilag majdnem egy sb2000) egy százassal olcsóbban elhozható. Majdnem egy árban van az sb2000-el, pár forinttal többért meg pl. Arendal Sub1-et lehet venni, ami azért nem kicsit komolyabb ettől. Ráadásul most fognak kijönni kisebb 12-es modellekkel. Kedvencem volt még ez a topik, mindjárt a nyitó kommentjével:
https://www.avsforum.com/forum/113-subwoofers-bass-transducers/1660857-rel-still-best.html
"On the occasions I have seen Rels measured, the results were astoundingly bad. Rel are harmonic distortion generators at anything over modest loudness levels. And that is about what you would expect when you try to reproduce bass with a 8" or 10" driver. "
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
- Kihúzhatja a gyufát a PC-s gyártóknál az érkező új Xbox
- OLED TV topic
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- BestBuy topik
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Gyúrósok ide!
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Milyen NAS-t vegyek?
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy S23 / 8/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Samsung Galaxy S22 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 256GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2247
- Samsung UE75DU7172U 189 cm / 75 4K UHD Smart TV 6 hó garancia Házhozszállítás
- RÉSZLETRE . OPCIONÁLIS. HP EliteBook 840 G11 üzleti prémium laptop számlával és garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Nézd már meg mennyibe kerülnek, mit nyújtanak az árukért, és a konkurencia mit ad ugyanabban az ársávban. Az avforumsos tesztnél meg nézd már meg a kommenteket, mert nem semmi kommentcunami alakult ki a review alatt. Pontosan azt reklamálva, amit én is. Ez a 1003-as Rel olyan ársávba lett pozícionálva, ahol már igen komoly ellenfelek vannak. Nem a termék maga nem tetszik, hanem az ára. Egy SVS SB12, BK XXLS400(ami gyakorlatilag majdnem egy sb2000) egy százassal olcsóbban elhozható. Majdnem egy árban van az sb2000-el, pár forinttal többért meg pl. Arendal Sub1-et lehet venni, ami azért nem kicsit komolyabb ettől. Ráadásul most fognak kijönni kisebb 12-es modellekkel. 
