-
Fototrend
Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<
Új hozzászólás Aktív témák
-
totron
addikt
válasz
Gömbike
#85753
üzenetére
Igen, plusz a hang milyensége, modulációja ha úgy tetszik sem mindegy; hiába halkabb valami papíron és még a valóságban is, egy egyenetlenebb, morgó hang igen hamar kikezdi a fület, az elmét. Míg egy konszolidáltabb, egyenletesebb tovább viselető. Maga az alapfrekvencia sem mindegy (magasabb, mélyebb), eltérően rezonál a környezetével. Ezen felül a helyiség akusztikája mint olyan is rengeteget számít, csak úgy, mint PC/laptop esetében. Ugyanaz a gépezet/hang egy más környezetben teljesen másként veszi ki magát.
(#85751) zsero, a fentiekből adódóan leginkább a megrendelgetés-kipróbálás az érdemi teszt, távolról legfeljebb a szóba jöhetők körét szűkítetik mások, de még ez sem biztos, mert bármikor létezhet egy titkos betufó, ehhez anyukád kell, az ő fülével. Így aztán a teljes bizonyosság tudatában és nyugalmával - "számunkra egészen biztosan a legjobbat választottuk" - is lehetetlen választani. Ez ilyen sajnos.
A régi hűtők alapvetően halkabbak voltak, az újítás okozta meglepetésen én is átmentem, majd a vége az lett, hogy másik falra raktam + megszoktam. Amelyiknél tényleg vállalhatatlan a hang ott persze nem szabad erőltetni a megszokást.
Új hozzászólás Aktív témák
Háztartási kis- és nagygépek topikja!
● hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
● hirdetni a Hardveraprón lehet, a topikban nem!
● a javításra és jótállásra vonatkozó új szabályozást az összefoglalóban találod!
-----------------------------------------
> KÉSZÜLÉK TAPASZTALATOK <
-----------------------------------------
> ALKATRÉSZ BOLTOK <
-----------------------------------------
Kapcsolódó PH! fórum témák
● asztalos topik
● elektromos kéziszerszámok topik
● klíma topik
● kávé topik
● automata kávégépek
● lakásfelújító, szerelő topik
● led világítás a lakásban topik
● légtisztító topik
● mosógép topik
● okos otthon / smart home topik
● robotporszívók topik
Kapcsolódó blogbejegyzések
- Tudástár Vezeték nélküli porszívók - alapok
- Tudástár Amit a robotporszívókról tudni érdemes
- Tudástár Hogyan válasszunk porszívót?
- Tudástár Mi mennyi áramot fogyaszt?
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook E544 - i5-4GEN I 8GB I 128SSD I 14" HD+ I DP I Cam I W10 I Garancia!
- Dell XPS 13 9370 - 9380 UHD touch, 16GB RAM, 256-512GB SSD, jó akku, szép állapot, számla, garancia
- 164 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
- MSI CreatorPro Z16P RTX A5500 TOUCH! (vapor chamberrel)
- Jackson elektromos gitár
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest

