Új hozzászólás Aktív témák
-
Glaz-dozfhut
őstag
válasz
Thunderzolee #38866 üzenetére
Azt láttam, hogy nem megy 24-ben az üzemórák számából és az össz. leállás/indulás arányából. Én is megtartom általában a letöltött dolgokat, de a kliensnek saját logikája van; a gyorsabb feltöltőket részesíti előnyben, ami érthető is, na meg akik közelebb vannak( helyi peer?).
De gondolom induláskor azért az összes fájlt lecsekkolja minden alkalommal.
Ami szembeötlő volt a SMART adatoknál vagy legalábbis furcsa, az a "G-sense error rate" 3436, azaz a mechanikai behatások száma. Szokott lenni tízes nagyságrendbe laptop vagy külső lemeznél, de ez több mint érdekes.
A belinkelt irodalommal azt is akartam mutatni, hogy spontán, vagyis tőlünk független is elromolhat a lemez, mondjuk rossz tárolásból stb.
A µTorrent lemez cache beállításaival kapcsolatban nekem is csak sejtéseim vannak, vagyis nem találtam konkrét leírást.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Vírusirtó topic
- Építő/felújító topik
- Elektromos autók - motorok
- Vicces képek
- TV antenna és jelerősítés
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- AliExpress tapasztalatok
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- További aktív témák...
- Xbox Game Pass Ultimate kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól! - AUTOMATA BOLT
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 5500 16/32/64GB RAM RTX 4060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Xiaomi 14 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÖRÖK GARANCIÁVAL - OLCSÓ, LEGÁLIS SZOFTVEREK 0-24 KÉZBESÍTÉSSEL - Windows - Office - LicencAruhaz.hu
- Bomba ár! HP EliteBook 840 G5 - i5-8G I 8GB I 128GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest