Új hozzászólás Aktív témák
-
jozsi252
veterán
válasz
Razermazer
#16966
üzenetére
Igen arra gondoltam énis, legközelebb jobban fogok vigyázni a mennyiségre, vettem is mx2 pasztát hozzá és akkor lehet hétvégén megcsinálni aztán kíváncsi leszek hogy mit változik a hőfok szórása. thx a segítséget.
-
jozsi252
veterán
Sziasztok
A következőben kérnék segítséget. Adott 1 Q9400-es proci, vettem jó fél éve kb 1 scythe mugen 2 hűtőt rá. És amit kaptam pasztát hozzá azt mind rákentem proc kupakjára ( valószinű hogy nemkellett volna annyit
) szóval visszatérve géppel semmi gond, azon kívül hogy mintha azóta egyik mag hőfokérzékelője elhalálozott volna, maggal nincs semmi gond gadget-be látom hogy müxik de a hőfok megse moccan 42 fokról. 2 mag 32-33 környékén van uccsó mag pedig 25 környékén.Normális dolog hogy ekkora különbségek vannak hőfokba, a működő magokon, és ez ígyvan mindig tehát terhelés alatt is arányosan nőnek de a különbségek megvannak.
-
jozsi252
veterán
üdv
Q9400 es procim van és olyan gondom lenne vele hogy az egyik mag hőfoka megse moccan 39 fokról mi miatt lehet ez? tönkrement a hőérzékelő?
Új hozzászólás Aktív témák
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- MIUI / HyperOS topik
- VGA kibeszélő offtopik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Energiaital topic
- Bár zajlik a CES, de nézzünk pár pletykát az új iPhone-ok kapcsán is
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Elden Ring
- Gumi és felni topik
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Apple MacBook Pro 14 M4 Max 36GB RAM 1TB SSD macbook garanciával hibátlan működéssel
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue 1ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3743, 91% Akkumulátor
- új akku Ár/ÉRTÉK BAJNOK! Dell Latitude 5330 i3-1215U 6magos! - 16GB 256GB 13.3" FHD 1 év garancia
- HP Thunderbolt 4 kábel
- Vállalom Xiaomi Okoskamerák szoftveres javíttását
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
) szóval visszatérve géppel semmi gond, azon kívül hogy mintha azóta egyik mag hőfokérzékelője elhalálozott volna, maggal nincs semmi gond gadget-be látom hogy müxik de a hőfok megse moccan 42 fokról. 2 mag 32-33 környékén van uccsó mag pedig 25 környékén.
