-
Fototrend
iPad topik összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kukucska12
friss újonc
A hozzászólásod első részével nem értek teljesen egyet, de nem akarom feszíteni a húrt. Bár megtehetném, mert valaki úgyis fel fog jelenteni, amint meglátja, hogy friss újonc vagyok, hiszen ez Magyarország. Igazából azért regisztráltam, hogy a másik “károsultnak” tudjak segíteni Youtube ügyben. Figyeld meg, pár óra múlva szürke leszek 😀.
Igen, sok türelem kell az Apple-höz és rengeteg pénz. De azt pl nem tudom megszokni, hogy kilövöm LG tévére a youtube-ot és leáll, homokórázik, stb. Ugyanazon a hálózaton ugyanazon tévén a droid kiválóan működik.
Vagy a gyári billentyűzet amit művel, az kritikán aluli egy Samsung billentyűzethez képest. És tudom lehet rá külső billentyűzetet tenni, de nem szeretnék a biztonság miatt. És hát mind a vágólap, mind a szójavítás lehetősége minősíthetetlen. És az elgépelt szavakat megtanulja, törölni nem tudtam. A neten se találtam erre megoldást. A “béna” droidnál meg nyomok egy hosszút a tévesen megtanult szóra, törlés és többé nem dobálja fel.
Mindegy, talán megszokom, talán nem, majd elválik. Egyelőre marad ez, mert nem akarok bukni rajta. De az már 98%, hogy a droid telefont nem cserélem almára, pedig először akartam. Nem fogom én szivatni saját magam. -
Kukucska12
friss újonc
Üdv!
Én nem ítéllek el még a stílus miatt sem. Sajnos én is így jártam. Gyors a tablet meg minden, de akkora bakikat csinál az iOS, hogy ez elfogadhatatlan. Nem fogom részletezni, mert a véralmások kicsinálnak így is bárkit, aki kritikusan fogalmaz. És mindegy, hogy kultúráltan írod le a problémád, vagy anyázva. Ezt sajnos el kell fogadni. Ráadásul rangsor van, mint a kutyáknál. Ha régi “regis” vagy, akkor majdnem mindent írhatsz, az se baj ha nem igaz, viszont ha új “regis” vagy, akkor igazat SEM írhatsz.
A Youtube böngészőből megy zárt képernyőről, ha lezártad a kijelzőt, kopp egyszer, majd a playeren indítsd el újból és akkor folytatja zárt kijelzőn is. Nem túl kényelmes, de legalább van.
Lassú töltésre mennyi időre gondolsz? Mert nekem nagyon gyorsan feltölti, csak lestem. Nekem ezzel a résszel nincsen bajom.
Új hozzászólás Aktív témák
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Vezetékes FEJhallgatók
- Anime filmek és sorozatok
- Iqos cigaretta
- Hosszú premier előzetest kapott az Arknights: Endfield
- Automata kávégépek
- Elite: Dangerous
- Horgász topik
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Okos Otthon / Smart Home
- További aktív témák...
- 156 - Lenovo LOQ (15IRH8) - Intel Core i5-13505H, RTX 4060 (ELKELT)
- Dell Latitude E6410 i5 M560, Nvidia NVS 3100M 512MB GDDR3, 4Gb RAM, 250GB HDD, jó akku, számla gar
- HIBÁTLAN iPhone 12 64GB White-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4487
- Yurbuds Ironman fülhallgató
- iKing.Hu - Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Space Gray használt szép állapot 100% akku 6 hónap garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

