-
Fototrend
iPad topik összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
-
-
-
Üdv,
Tud valaki infót arról,hogy a hivatalos resellerek kihelyezték-e már az új M1-es Prokat kipróbálásra?
Elszaladnék megnézni hátha kiszeretek belőle, annyira overkill lenne netezésre meg tartalomfogyasztásra,de “csalódott” lennék ha egy Air-el távoznék.
(Nézzétek el nekem megfogalmazást,nem vet fel a pénz, de az ilyen eszközök megjelenése után előjön a kisgyerek belőlem és a “legnagyobbat” akarom.)
-
-
válasz
Luck Dragon
#24871
üzenetére
Egyedül ebben a storyban az zavar,hogy tényleg semmit nem kapok egy kijelzőhibás egyébként tökéletes mini 4-ért?
Régi vágású vagyok,nem dobok ki semmit,ha észszerű keretek közt lehet javítani,de ez nem normális,hogy ennyit akarnak legombolni az emberről. Ezzel az árazással azt akarja elérni nálam az Apple,hogy dobjam ki a Mini4-et és vegyekegy Mini 5-öt? Mert azt nézhetik.

-
Üdv,
Adott barátnőm Ipad mini 4-e amin a kijelző betört. Gondolkodtam rajta,hogy beviszem az Applehöz cseréljék ki kifizetem a refurbot, de nem hiszem,hogy komolyan gondolták egy 2éves Mini 4 csereára 122ezer forint? Újonnan 2éve vettem plusz biztosítással ennyiért.
Ha jó a matek akkor a 2éves egyebként karcmentes gépemért én fizetek,hogy ingyen visszavegyék?

Tudtok esetleg ajánlani szervízt ahol korrekt minőségű termékekkel és korrekt cserealkatrészekkel dolgoznak?
Köszi előre is!
Norbi
-
Köszönöm aki arra bíztatott,hogy frissítsek Air 8.3-at 9.3-ra. Nem hittem volna,hogy egy 2éves gép az updatettel még gyorsabb lesz.

Hasznos újításokkal találkoztam, ez a Night Shift nagyon baráti,a Notifi bár is jó,hogy egyszerűsítették,a kijelöléssel lehet egyedül vagyok,de én nekem nincs bajom vele.
A legjobb frissítés számomra a billentyűzetnél,hogy mutatja a betűkön is,ha nagy vagy éppen kis betűvel írok.
Mást még nem néztem eddig,de nekem már a sebességért megérte frissíteni. -
Gondolkodóba estem, Air-em van 8.3-al és azon agyaltam,hogy frissítsek-e 9.3-ra.
Ha nem frissítek akkor idővel a programok szólni fognak,h iOS8 alatt nem fognak futni és ha akkor frissítek már valószínűleg akadós lassúcska lesz az Air a legfrisebb iOS-el. Ellenben ha most frssítek egy olyan iOS-re ami lehet,hogy lassabb,mint a 8-as,de még viszonylag használható akkor később szólnak a programok,h frissítsek iOS-t,hogy a legfrisebb verziót tudjam használni.Nem tudom érthető voltam-e.

-
-
-
Én is ezen pörögtem amin Te és utána megvettem akcióba 126-ért a 32-es Air-t. Bele se gondoltam,h igazából megfogdostam az iOS 8-at és eszem ágába sincs frissíteni a gyári szoftverről,mert halálosan megfelel így nekem ahogy van. Azért nem frissítek,h kísérletezzek egy másik "skin" és pár általan nem használt újítás miatt.

-
Most vettem Air-t. Tapizd meg mielőtt azt mondod,h kevés az 1giga. Ez nem Android. Én maradtam a gyári 8.4-nél,mert semmi okom frissíteni és vajsima a rendszer egy 2giga ramos 4magos Android rendszerhez képest. Ami jó és ingyenes Androidon itt is ingyenes lesz.
Nem bánod meg ha Mini-t veszel

-
-
Volt már 3GS-em amikor sokan már az 5-öt nyomkodták szóval ismerem a dörgést csak eltántorított,h ilyen hamar "avultatják" a kéyzülékeket.
Mellesleg egy 32-es Wifi-s modellt lestem ki,remélem nem fürdök be vele egy év múlva a 2mag és 1giga rám miatt. :/ -
Ez előbb is elhangzott negatív kritikák miatt nem tudom eldömteni,hogy megéri-e nekem az air 1gen.
Tabletet szerettem volna karácsonyra.
Ott kezdtem,hogy 40-50-et szánok rá, vmi Androidos kis tabletet. Néztem teszteket egyik sem tűnt egy időtálló megoldásnak így mentem feljebb árban mondom hátha 100 körül lesz. ami szóba jöhetett volna az meg Atommal szerelt ritkaság volt, kompatibilitási problémákra felhívták a figyelmem.
Eljutottam az Air-hez,hogy jolvan egyszer kiadok egy tetemesebb összeget majd milyen jó tabletem lesz, erre mindenki Tab újratöltésről meg akadásokról lassulásokról ír.Szabad míég Air-t venni vagy nem egy hosszabb távú megoldás?

Új hozzászólás Aktív témák
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- EA Sports WRC '23
- Milyen processzort vegyek?
- Yettel topik
- Xbox tulajok OFF topicja
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Hálózati / IP kamera
- BestBuy topik
- Témázgatunk, témázgatunk!? ... avagy mutasd az Android homescreened!
- További aktív témák...
- Eladó ÚJ Hoco HD Wi-Fi SIM Android A10 10.1"tablet / 24 hó jótállás
- Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 256GB 5G
- iPad Air 13" M3 128GB Karcmentes Purple/2028.05.13.Gar./Akku 100%/p4641
- Samsung Galaxy Tab S10 FE (SM-X520) 128 GB / 8 GB újszerű karcmentes állapot + Spigen tok
- Kindle Voyage REKLÁMMENTES könyvolvasó eladó (fizikai lapozógombok, egy síkban levő kijelző!)
- BESZÁMÍTÁS! Samsung S27D850T 27 75Hz PLS QHD 5ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Kezdő Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 7500 / 32GB DDR3 / ROG GTX 1070Ti 8GB / 512GB SSD
- Apple iPhone 14 Plus 256GB / 100%-os akkumulátor / 12 hónap jótállással
- Microsoft Surface Laptop 4 13.5" Ryzen 5 4680U 6magos! 16GB 512GB 1 év garancia
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 10400 / RTX 3060 12GB / 32GB DDR4 / 512GB SSD
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi






