Új hozzászólás Aktív témák
-
Ezekiel Ston
senior tag
Szia!
Először is gratula a rolleredhez.
Ha olvastad a fórumot, akkor leszűzhető, hogy nagyon sokban függ a használat a rollereknek.
Ergó ha alapul vesszük amit mondtál hogy 25km kéne, viszont örülünk ha 12 kijön, az rendben van, mert a gyári adatokat el kell osztani 2-vel, de minimum a negyedét venni a megtehető hatótávnak és azt a számot kivonni. Vegyük alapul az én rollerem a TWOW-ot. Gyárilag írják hogy 40km. Valóságban 25-30km-rt tud menni. Ez úgy jön ki, hogy ha nagy távot kell mennem keveset kell fékezzek, gyorsítgatni és folyamatos a haladás, nincs ellenszél stb.
A legrosszabb hatótávom 20km volt, de ott rengeteget megálltam kigyorsítottam maxra majd újra megálltam és ismét. Szóval így feleződik a hatótáv.
Szóval annyi, hogy az akkunak semmi köze ehhez.
Ha jobbat akarsz akkor eladod és veszel egy olyat, amit más is használt már itt, és ismerjük hogy mit tud. (eladó a TWOW-om
)
Új hozzászólás Aktív témák
- 27% - Konfiguráció G5905 / RX580 / H510 / 16GB 2666Mhz / 1TB SSD / 500W
- 27% - GMR 16GB (2x8GB) DDR3 1600MHZ Memoria!
- 27% - ASUS ZenDrive U9M optikai meghajtó DVD RW Ezüst
- Apple iPad Air 2 (A1567) 32GB Wi-Fi + Cellular Arany
- MSI 14 Modern C12M FHD IPS i7-1255U 10mag 16GB 512GB SSD Intel Iris XE Graphics Win11 Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
)