Új hozzászólás Aktív témák
-
Géjza
őstag
Jaja, ez is működhet. Alapvetően a pole időt szoktam átszomolni mp-re, ezzel elosztom a teljes időt, amit kiad felkerekítem és hozzáadok még 1 környi nyálat.
Gondom inkább az, hogy a játék miért automatice 100% refuel-t állít be. Állítson be 0-át, aztán ha kellene, majd feltekerem én. Így rövidebb futamokon mindig tekerhetem le, hogy javíttatás esetén ne tankolja tele tök feleslegesen (bár az is igaz, hogy ekkor már úgyis gatya az a futam).
De az igazi az lenne, ha verseny előtt be lehetne állítani a versenystratégiát és nem a rajtrácson vagy futam közben kellene vele szerencsétlenkedni. Finomhangolni nem probléma verseny közben (levenni/rátenni pár litert), de ne ott kelljen már mindent beállítani a boxkiálláshoz.
Új hozzászólás Aktív témák
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3107, 100% Akkumulátor
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3306
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3362
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 6700K / RTX 2060 6GB / 32GB DDR4 / 500 SSD
- Vállalom Xianomi Okos kamerák, szoftveres javíttását
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest