Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mzx

    senior tag

    válasz ubyegon2 #26710 üzenetére

    Az a furi, h úgy fest, többnyire hasonlóan járunk el, mégis azt hiszed rólam, adott felvetéseid esetén, mintha ellentétesen járnék el. ;) Sorra kiderül, h ugyanarról beszélünk ,de ez neked nem tűnik fel. De ez nem annyira vészes, csak egy picit megnehezíti a kommunikációt közöttünk. ;)

    1.
    Én is annak a híve vagyok, hogy (miután egy adott dolgot elméletben körbejárok, utána) a gyakorlatban először az egyik megkozelitését járom végig. Aztána következőt. De tényleg nem fér bele már e hétre. Jövő héten e ponttól folytatom a gyakorlatban. :)

    2.
    Azt a PC-met, amin úgy ténylegesen el kezdtem tanulni pc-felhasználást, az kb 2007-ben vásároltam, szintén használtan. (Előtte C64.) És egészen kb 2012-ig ez az egyetlen gépem volt. Kicsit könnyen ítélkezel netán(?) ;-) Amúgy no problem. :) Tényleg köszönöm a segítségnyújtásod, szóval jövő héten innen folytathatjuk. :)

    (Tegyük hozzá, a létező legősibb gépeim vannak, amik még épp hogy használhatóak internetezésre is. És már eleve kb 10 évesek voltak, amikor használtan megvettem őket -először csak egyet, évekig csak az a P3-as volt-, az egyik annyira minimál, és Celeron, hogy az eladó, kedvességből azt ajándékba, pluszba adta nekem, mert vásároltam tőle egy másik, szintén ezredforduló körüli pc-t. Ezért lett a Pentium3 PC után még -kvázi- kettő pc-m (P4), amiből a celeront csak pót gépként tartom.)

    ________________________

    (#26673) Lathronos :
    :) Már többször is tanakodtam, hogyan hasznosíthatnám grafomániámat, de még nem jöttem rá. Verseket írok, de a próza nem asztalom. Ha van ülteted, ősztén szívesen fogadom. Akár priviben. :)

    (#26678) Vladi :
    Jövő héten tényleg folytatom, ahol félbehagytam. :) Köszi neked is az ötletet. :)
    Csapongó? :P Nana, te csak ne utánozd Uby-t...! ;)

Új hozzászólás Aktív témák