Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    félisten

    válasz vadkörte #72793 üzenetére

    Áruld el kérlek mi rosszat mondtam, tettem, írtam? Ezen gondolkodok már vagy fél napja, de nem jöttem még rá.

    Nem csináltál semmi rosszat, épp vélemény ütköztetés volt, Te meg ráültél az egyikre. De Te is olvastad a thread-et, mit magyarázzam. :N Ha ezen most meglepődsz.....no mindegy. Dobáltuk egymásra a lószart, Te odaálltál pislogni egyik oldalra, fejbecsapott a lószar. Ennyi van ebben a történetben, ne vedd magadra. Sajnos mindig akkor lépsz be az ajtón, mikor repül felé valami. :DD

    Egyszer már egy másik vitában is nekem ugrottál valakik mellett, így gondoltam, most is így kezelem a dolgot. Egyszer csak rutinossá válsz ebben is. Bocs amúgy, neked nem akartam a lelkedbe gázolni. Kollégának meg nem tudok. Mindegy, qrvára nem egy programról volt ám szó, hanem inkább elvi hozzáállásról, tényleg nem ment át neked sem?

    Ezután legalább tudom, kinek fogok csak fizetős alkalmazásokat javasolni. ;) Vagy inkább semmit, senkinek. Van googli meg itt pár égreorr, megoldja.

Új hozzászólás Aktív témák