-
Fototrend
Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!
Új hozzászólás Aktív témák
-
janos666
nagyúr
válasz
#19138560
#6890
üzenetére
Az Andomédának mára messze sokkal jobb grafikája van, akár karakter szinten, mint a megjelenésekor.
Szerintem a bugokon kívül (mikor valami hibából egyértelműen nem úgy nézett ki, ahogy várható lenne, pl. mikor valami '90-es éveket idézően jelent meg minimálisra LOD-olt textúrákkal közelről is) nem változtattak semmit a grafikán (esetleg még a minimális "optimalizálás" tehet olyasmiről, ha valami kicsit másképp fest --- olyan se jobb se rosszabb, csak azonos szinten kicsit más), és ahogy az első pár hónapban nézegettem, azok közül is sok driver hiba volt (akkoriban volt itthon Polaris Radeon és Pascal Gaforce is --- gondolom, mert nem volt idejük a VGA gyártóknak sem felkészülni), vagy máig létező ("eredendő") inkompatibilitás az egyes effektek közt (mint pl. ahogy a Temporal AA elmaszatolja a részletgazdag geometriájú áttetsző effekteket, mint emberi hologramok, ajtók és más gépek előtt is lebegő "holografikus vezérlőpanelek", vagy mikor a Depth of Field "kivágása" kihagyja az áttetsző/átlátszó tárgyakat, mint pl. a sisak üvege, stb --- csupa olyan látványelem, ami a Battlefiled-ekben nincs, így ott viszonylag jól működhet ugyan ez a Frostbite TAA), de ez utóbbi szerintem nem is igazán gond, mert mindig azt vallottam ezekről, hogy "nem baj, ha vannak ilyenek a játékmotorban, kapcsolgassa mindenki ízlés szerint, de részemről a kevesebb több, vagyis csak módjával, ne kapcsoljunk be mindent egyszerre, csak néhányat, ami tényleg jól áll az adott játéknak (és nem okoz bugokat se egyedül, se valami mással kombinálva, amit még jobban szeretnénk bekapcsolni)".
Persze az olyasmik nagyon kellemes javítások, mint hogy most már a sisaküvegen landolnak az esőcseppek, nem a mögöttük lévő arcbőrön, mint ha elromlott volna a légkondi a ruhában (de az ultrahangos külső felszíni vízlepergető nem).

De azért mernék fogadni, hogy az ilyesmi nagyon keveseknek tűnt fel (<<50%).
Új hozzászólás Aktív témák
- Egyéni arckép 2. lépés: ARCKÉPSZERKESZTŐ
- Filmvilág
- Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Lancia topik
- PlayStation 5
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Degeneratív kapcsolóval készül a Firefox
- Linux kezdőknek
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl
- Zenless Zone Zero (ZZZ)
- További aktív témák...
- -ÚJ- 2x8GB 3600MHz Apacer NOX hűtőbordás DDR4 kitek! GAR/SZÁMLA (a Te nevedre kiállítva)!
- Kingston HyperX Fury Beast 2x8GB 3200MHz DDR4 kit / Beszámítás OK!
- G.SKILL Ripjaws V 2x4GB 3000MHz DDR4 kit
- Dell Latitude 7480 használt laptop eladó
- ASUS ROG Falchion (HU) 65%-os mechanikus billentyűzet (LUBED + TAPED + DUMPED)
- Legjobb kijelzős!!! HP ZBook Power 15 G8 i7-11850H 32GB 512GB Nvidia RTX A2000 1 év garancia
- Új HP 15 Victus FHD IPS 144Hz i5-13420H 4.6Ghz 16GB 512GB SSD Nvidia RTX 3050 6GB Win11 Garancia
- új, összeszerelt Razer Iskur V2 Fabric gamer szék
- Sosemhasznált! HP OmniBook 5 i7-1355U 16GB 1TB 16" FHD+ Gar.: 1 év
- Bomba ár! Dell Latitude E7240 - i5-4GEN I 8GB I 128SSD I 12,5" HD I HDMI I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


