-
Fototrend
Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban !
Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rapid136
őstag
A Pentax évek óta gyártja a por, eső és cseppálló vázait és a WR sorozatú objektiveket hozzá.
Ahol meg már úgy zuhog az eső hogy az esetlegesen káros lehetne a vázra, ott már fotózni sem lehet. Megjegyzem egyetlen beázott Pentax vázról sem hallottam még.
A Sonymat se féltettem soha, a Minolta 7D velem volt azon a trópusi viharos augusztus 20-án. Vízálló tesztes videót meg találsz az Olympustól, Sonytól is, amit ott kapnak annyit normál használatnál nem fognak.
Az egyik Sony pro vázzal egy lengyel fotós végignyomta a Dakar Rallyt Dél-Amerikában, porviharban, sárban.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Yettel topik
- Karácsony másnapján tiszteleg a Honor a Windows RT előtt
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Billentyűzet gondom van
- HTPC (házimozi PC) topik
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 12 Mini 128GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3631,94% Akkumulátor
- HP Dell, Fujitsu, üzleti kategóriás notebook kiárusítás - frissítve: 12.15.
- Keresünk Galaxy S22/S22+/S22 Ultra
- Samsung Galaxy A54 128GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S24/Samsung Galaxy S24+/Samsung Galaxy S24 Ultra
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.
Mr.Csizmás
