Új hozzászólás Aktív témák

  • Klemens

    őstag

    Sziasztok!
    70K körül milyen monitort érdemes venni?
    Én a Samsung C27F390-est néztem ki. Egyik ismerősömnek is ilyen van (bár az egészen pontosan SAMSUNG C27F390FHU, nem tudom mi valójában a külömbség), nekem nagyon tetszik, de nincs összehasonlítási alapom, de már nekem önmagában az is nagyon tetszik, hogy ívelt.
    Lehetőleg ez a 27" méretben kellene, elég egy fullHD, nincs igazán nagy elvárásom. Nem tipikusan játékra kellene, de olykor-olykor azért játszanék is. Olyan 70-80cm távolság van kb a monitoról jelenleg, ilyenkor általában ez is fontos tényező szokott lenni.
    Jelenleg egy Benq G2020HD típusú monitorom van (max 1600x900, 20"), igazából nekem ezzel sincs bajom, viszont most jóval nagyobbat szeretnék és mindenképpen kellene legalább 1db HDMI port, de ha akár kettő lenne rajta, az hab a tortán.
    Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák