-
Fototrend
Kérdezés előtt olvasd el az összefoglalót, de minimum a "Gyakran feltett kérdések" bekezdést!
A topik célja, hogy segítsen eligazodni a hálózati adattárak piacán. Mivel a NAS-sal kapcsolatos igények rendkívül sokfélék lehetnek, a lehetséges megoldások között is igen komoly eltérés lehet árban, teljesítményben, kényelemben és rugalmasságban egyaránt.
Az összefoglalóban összegyűjtöttük a legfontosabb alapinformációkat, és az egyes lehetőségek rövid bemutatásával igyekszünk segíteni, milyen irányba induljon el a leendő NAS-tulajdonos.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dzsosy
senior tag
Sziasztok!
A gyerek érkezése miatt a PC-met laptopra váltom és mivel eddig a PC üzemelt Plex média szerverként és torrentere is ezt használtam, így arra gondoltam, hogy a laptop mellé beszereznék egy nas-t (a PC hiányában).
Semmi extra igényem nincs. Plex szerveren 1080p film lejátszás egyszerre 1 Tv-n (szökőévente szóba kerülhet 2 db Tv is) és torrent futtatása, akár 20-30 db is egyszerre.
Távoli elérésre sincs szükségem. Igazából első körben router+HDD kombóban gondolkoztam, de ha lenne nem túl horror árú nas, ami kielégítené stabilan ezeket az igényeimet, akkor az egyszerűsége miatt inkább ezt vennék. HDD-m van.
Jó lehet ilyen felhasználásra egy olcsóbb NAS? A plex-et támogatja mindegyik?
Köszi előre is a segítséget!
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H370 i5 9500 32GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB ZALMAN S2 TG be quiet! 650W
- MOST NAPONTA -1000 FT: Thinkpad T480s 24GB RAM 1TB SSD (erős, könnyű, vékony gép) Windows 11
- Csere-Beszámítás!AMD Asztali számítógép PC Játékra! R5 5600/ RX 6700XT 12GB / 16GB DDR4 / 500GB SSD
- ÚJ Lenovo Yoga Slim 7 - 14.5" 3K OLED Érintő 90Hz - Snapdragon X Elite - 32GB - 1TB - 2,5+év gari
- BESZÁMÍTÁS! MSI X470 R7 5800X 32GB DDR4 512GB SSD ROG STRIX RTX 2080 Super 8GB Rampage SHIVA 650W
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged