Új hozzászólás Aktív témák
-
leewi
aktív tag
-
Jared
aktív tag
válasz
Chandler
#494
üzenetére
Bővebben: link
A KUR..SÍÍÍP ANYJÁT ENNEK A SÍÍÍP SÍÍÍP ARTISJUST VAGY MI A SÍÍÍP NAK!
Vajon mennyi lehet a mini árában az adó?
[Szerkesztve] -
leewi
aktív tag
válasz
Chandler
#453
üzenetére
majdnem ilyen egyszerű a dolog..

csakhogy ha gyárilag hibás (ill. más szét kell szedni hibás)..ami igen ritka..akkor mi nálunk nem javítható vagyis a bevizsgálás is odáig trejed, hogy ők is nyomogathatják a gombokat meg szoftver frissítés..
ha ez se oldja meg a dolgot akkor irány külhonba..legrosszabb esetbe USÁ-ba..s onnan küldenek újjat..(nincs logika a multikban)..
de Chandler és Jared kolega:
én igazán nem értelek titeket..én kb. 1,5 éve láttam először iPod-ot..s akkortájt röppent fel a hír, hogy jön a mini..na akkor már tudtam, hogy nekem az kell..itt nincs mit kételkedni..amíg nem éreztek rá arra, hogy mi az, hogy almáék rakták össze szerintem fölösleges mindíg azon aggódni, hogy vajon mi megy rajta tönkre..stb.
leszámítva, hogy ők is nagyban gyártanak mert megnőtt a piacuk..s mint olyan tömeggyártásban vannak hibák..APPLE-ék gyártják..
menjetek be egy apple boltba (applecorner..stb.) és fogdossátok meg s ha még akkor is kételkedtek és nem érzitek meg azt a bizonyos valamit amit eme készülékek sugallnak akkor szerintem rossz helyen jártok..
[Szerkesztve] -
leewi
aktív tag
válasz
Chandler
#438
üzenetére
én türelmes ember vagyok de ez már nekem sok:
''és egy szóval nem bírálta, hogy a photo tud-e videót lejátszani..''
nekem aztán végképp mindegy, hogy lejátsza-e vagy nem..de ha vársz még egy kb. (szerintem) fél évet akkor almáék is tuti kiadják hivatalosan a video-s lejátszós modellt..de hogy minek? nincs tv-d? vagy géped?
-
leewi
aktív tag
válasz
Chandler
#435
üzenetére
öregem te aztán figyelsz..

ő erről a videórol beszél..Bővebben: link
amit az 1. GENERÁCIÓS iPod-ról csináltak azóta eltelt jo sok év..
és egy szóval nem bírálta, hogy a photo tud-e videót lejátszani..
[Szerkesztve] -
AloeVera
tag
válasz
Chandler
#407
üzenetére
Továbbra sem értelek. Mi a jó abban, hogy könyvtárakba vannak rendezve a file-ok (egyébként úgy vannak)? Persze ha az egyetlen tájékozódási pont, ami alapján megtalálsz egy számot vagy albumot, a könyvtárnév, akkor szükséges, de az iPod a metaadatok (MP3 ID tagek) alapján rendszerezi az mp3 file-okat, így érdektelen, milyen könyvtárban van az illető állomány, és mi a neve. Szerintem erről volt itt már szó korábban.
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Az aktuális Xbox konzolokon is megfogja majd a játékos kezét a Copilot
- EAFC 26
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Építő/felújító topik
- ASUS blog: 2K-tól a 4K-ig és tovább a Radeon RX 9000-es szériával
- Crimson Desert
- NVIDIA® driverek topikja
- Vezetékes FÜLhallgatók
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max/
- BESZÁMÍTÁS! MSI B760 i7 12700K 64GB DDR4 512GB SSD RX 7800XT 16GB Zalman S2 TG GIGABYTE 750W
- 27% ÁFÁS DELL Alienware 16X Aurora AC16251 RTX5070 Részletfizetés megoldható. Beszámítás lehetséges
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B450M R5 4500 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660 Super 6GB Zalman T3 Plus DeepCool 400W
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE RTX 3080 Gaming OC videokártya garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest








)
