-
Fototrend
A RAM (az angol Random Access Memory rövidítéseként), magyarul közvetlen hozzáférésű memória. Egy közvetlen elérésű írható/olvasható adattároló eszköz. A RAM tárolja a CPU által végrehajtandó programokat és a feldolgozásra váró adatok nagy részét. Az adatok csak addig maradnak meg benne, amíg a számítógép feszültség alatt van, kikapcsoláskor a benne tárolt adatok elvesznek.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Joei
újonc
Halihó , tudna nekem valaki segíteni a problémámmal ?
(#48746) Joei
Köszi előre is
-
Joei
újonc
Sziasztok ,
Előre is elnézést kérek , de már nem tudtam hova máshova fordulni a bajommal , mint hozzátok.
Adva vagyon egy elég régi alaplapom ( MSI H55M - P31 ) , amibe szerettem volna kicsit upgradelni a memóriát. Rendeltem is ugyan olyan gyártmányút , mint amilyen benne van ( régi : 2x2GB KINGMAX , 1333Mhz , új : 2x4GB KINGMAX , 1333Mhz ).
A problémáim ott kezdődnek,hogy amint kicserélem a régi memóriákat az újakra , tönkremegy minden. Ha mindkét modult a helyén van ( 2x4GB , Dual changel-ben ) a BIOS indulásakor lefagy a gép.Nem csinál semmit , nem dolgozik , csak megáll a BIOS képernyőn. Ha csak egy modult rakok a gépbe,akkor meg a Win7 indulása előtt , kék halál-al rebootolja a gépet és bármit csinálok , mindig ide jutok.Próbáltam már a BIOS-t resetelni a gyári paraméterekre,de az se segített.
Tudnátok nekem segíteni , hogy megoldódjon a problémám ?
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple iPhone 15 Pro Max - Attack on Titan
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Vallás
- Szombathely és környéke adok-veszek-beszélgetek
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Nintendo Switch 2
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- Kuponkunyeráló
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Apple MacBook
- További aktív témák...
- SK Hynix 8 GB DDR5 5600MHz SO-DIMM
- BESZÁMÍTÁS! 32GB(4x8GB) G.Skill Trident Z RGB 4000MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- Corsair Vengeance LPX Black 32 GB (2x16 GB) DDR4 3600MHz - ÚJ
- G.Skill Ripjaws S5 32GB 2x16gb kit 6400mhz CL32!! GARI: 2026.06.-ig.Alacsony profilú,hütőbordás!
- BESZÁMÍTÁS! 32GB G.SKILL Trident Z5 RGB 7800MHz DDR5 memória garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- FELVÁSÁRLÁS A GYŐRÚJBARÁTI BOLTUNKBAN!
- Xbox Series kontrollerek 1 hó garancia, számlával!
- új akku Ár/ÉRTÉK BAJNOK! Dell Latitude 5330 i3-1215U 6magos! - 16GB 256GB 13.3" FHD 1 év garancia
- 0% THM 6 havi részlet beszámítás! RX 9060 XT / 9070 / 9070 XT videokártyák készletről KAMATMENTESEN
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
fudi2002
