Új hozzászólás Aktív témák

  • m1lan

    őstag

    válasz kutkut #114411 üzenetére

    Nagyon nem stimmel ez a sztori.

    Van két otthoni szolgáltatásotok jelenleg, erre kaptok 20% kedvezményt.
    Indítottál egy dominóról előfizetésre váltást, amivel összeáll a Magenta csoport, így kollektíven mindenre 30% kedvezményt fogtok kapni (az új mobilra és a két meglévő otthonira is).

    A Magentának az az alapfeltétele, hogy legalább 1 mobil és 2 különböző otthoni szolgáltatásod legyen, innentől egységesen 30% a kedvezmény mindenre. Ha utólag megkötöd a hiányzó harmadik otthonit, akkor arra is kapni fogod, és ha vonsz be még mobil előfizetéseket, akkor azokra is. Csak mindennek egy folyószámlára kell kerülnie.

    Ahogy előttem is jelezték, a szerződésekben minden esetben a listaár van feltüntetve, ezt rosszul írta a chates kolléga. Emlékeim szerint valamelyik mellékletben van hivatkozás a kedvezményekre. Ha a kedvezményes havidíjra "íratnának alá" 2 évet, akkor nem emelkedhetne meg a havidíjad, ha mondjuk lemondod időközben a két otthonit, és már nem leszel jogosult a 30% kedvezményre. Sőt, ugye most már egy ideje törvénybe van foglalva, hogy a hűségidő lejárta után is biztosítaniuk kellene a szolgáltatást változatlan havidíjon... :DDD

Új hozzászólás Aktív témák