Új hozzászólás Aktív témák

  • Something_

    őstag

    Halihó!

    Öcsémnek karácsonyra rendeltem egy T-s SIM-et. Meg is jött 1 nap alatt. Az lenne a kérdésem, hogy kicsomagolás nélkül aktiválni tudom neten vagy 1430-on keresztül? Értelemszerűen egy másik számról. Plusz hogyha ez így megoldható akkor szolgáltatást is tudok mellé rendelni?
    Azért vettünk neki T-s SIM-et, mert a vodafone-nál nincs normális mobilinternet csomag és most rá van kattanva a telefonos netre, had örüljön ezzel majd tud.
    Még egy kérdés:D Van még ez az akció, hogy az első 2 hónapban 90 ft a 100as net. Ez domino-nál úgy van, hogy rendeléstől számított 30-nap egy hónap vagy itt is hó első napja és hó utolsó napja? Ha megrendelem most, akkor 60 napra lesz rajta ez a net vagy csak január 31-ig?

    Köszi annak aki elolvasta, annak aki válaszolt még nagyobb köszönet:D

Új hozzászólás Aktív témák