Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    nagyúr

    válasz ubyegon2 #135740 üzenetére

    Plusz történet:
    Tavasszal beköttetük a telekom optikát. Beregisztráltuk a nevet, címet, stb. azzal rendeltük meg az internetet. Kijöttek, bekötötték használtuk stb. Működött jól. Eltelt 1-2-3 hónap, gyanús volt, hogy semmilyen fizetési felszólítás, se emailben, se smsben, sem a profilban nem volt, sőt még a profilban sem.

    Úgy kellett az ügyfélszolgálatot felhívni, hogy mi a franc van, mire ők is rájöttek, hogy ja hát hoppá hozzá kell adni ahhoz a profilhoz azt az internetet, amiről előtte megrendelted. Ráadásul ez is csak az 5. ügyfélszolgálatosnak sikerült, mert az elmondásuk alapján nem is engedte itthon hozzáadni.

    Érdekes, hogy anno a Tarr automatikusan hozzáadta a profilhoz az előfizetést. Itt valamiért nem megy.

  • Atomgeszi

    nagyúr

    válasz ubyegon2 #135740 üzenetére

    Azért van fiókom, mert kötelező. Nem azért, mert szerettem volna plusz egy bejelentkezést.
    Érdekes másik szolgáltatónál lehet SMS-ben rendelni bármilyen csomagot, és fiók nélkül feltölteni az egyenleget.

    Amúgy, ha online akarsz feltölteni, akkor mindenképpen kell fiók:
    [link]
    "Az egyenleged feltöltéséhez szükséged van Telekom fiókra. Ha már van Telekom fiókod, kérjük, jelentkezz be! Ha még nincs, akkor a Belépek gombra kattintva létrehozhatsz egyet."

    Az is érdekes, hogy azt írta ki, hogy "Ehhez az előfizetéshez nem adható hozzá a választott kiegészítő szolgáltatás".

    Miért nem azt írja ki, hogy "Válassz ki egy előfizetést(aka prepaid számot), utána aktiválhatod a csomagot"

    Beírtam ide ugyanezt a szöveget, és (bár sokan próbáltatok segíteni) senki se jött rá, hogy azért írja ezt ki, mert nincs hozzáadva a szám(mert, mint írod, egyszer véletlen lejárt a Domino és ezért törölte).
    Szóval nem hiszem, hogy ez annyira hatalmas user error lenne.

Új hozzászólás Aktív témák