Új hozzászólás Aktív témák
-
removed
csendes tag
Nem lehetne valahogyan leszűkíteni a kört? Elég idegesítő hogy még ennyi jel után sem lehet kikövetkeztetni hogy mi lehet a baj

-
removed
csendes tag
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, akkro csak megkell javíttatnom:\ De az a BGA nem VGA lett volna?

-
removed
csendes tag
Még annyi hogy amikor nincs bekapcsolom és nicsn kép akkor az ASUS üdvözlő hangját sem hallani, tehát akkro csak pörög a hűtőprocesszor,ileltve a vinyo.
-
removed
csendes tag
Sziasztok! Régebben írtam egy laptopról nektek ami egy Asus x50sl. Tegnap rendeltem hozzá egy töltőt mert úgy nézett ki hogy a régi töltője elromlott. Ezzel az új töltővel feltettem tölteni be is kapcsolt a laptop képet is adott viszont 5 perc mulva lefagyott. Ezért kikapcsoltam, majd amikor megint bekapcsolnám nincs kép
és csak a DVD olvasó kattog. Ha viszont van kép akkor nem kattog az olvasó. Szétszedtem a laptopot kiszedtem belőle az olvasót a vinyót, bekapőcsoltam majd megint lett kép, aztán megint elment. Olyan mintha felmelegedés után elmenne a kép. És megkell várni vele a 10-15 percet hogy lehüljön. Szerintetek mivel lehet a probléma? -
removed
csendes tag
Nagyon szépen köszönöm a segítségeket
Annyit még kérhetnék tőletek hogy megmutatjátok hogy hol vannak a laptopba való processzorok? vagy ebbe is olyan megy mint az asztali PC-be? -
removed
csendes tag
Megnéztem a procit és nem melegszik egyáltalán. Prociventit meghajtja egy nagyon kicsit. 1 kört sem fordul körbe de 10 perc alatt semmit sem melegedett. Nemtudom hogy ez változtat-e valamin.
-
removed
csendes tag
Egyébként a laptop nem jut el a windows-ig. Csak fekete a kijelző, elképzelhető h így is a VGA-val lesz a gond? Ne próbáljam meg megnézni h mondjuk melegszik-e a proci?
-
removed
csendes tag
a VGA hol lehet cseréltetni és kb mennyibe fájna ez így nekem?

-
removed
csendes tag
Ati Radeon HD 3470 VGA van benne, de azt nem irja h dedikált-e vagy sem. Ezt hol lehetne megnézni? Illetve valamien módon lehet ezt a hibát javítani?
-
removed
csendes tag
Sziasztok!
Van egy Asus x50sl laptopom amivel játszottam és nem is egy annyira megterhelő játékkal a Counter Strike: Source-val.
Egyszer csak lefagyott a játék menet közben a hang beakadt és folyamatosan ismételte magát, majd vártam kb 20 percet vele de semmi nem változott.
Ezek után kikapcsoltam a laptopomat és amikor beakarom kapcsolni akkor nicns kép, viszont minden led ugy világít mintha ne lenne semmi baj, sőt még a DVD olvasót is kitudom nyitni, illetve hallom h próbálná olvasni a benne lévő DVD-t is.
Sok-sok embert kérdeztem hogy mi lehet a probléma. Volt aki azt mondta hogy a processzor adta meg magát, volt olyan aki a kijelzőre tippelt, illetve olyan aki az alaplapra.
Viszont amikor kifagyott a játék akkor a kép megfagyott és nem is tűnt el, tehát a kijelzővel nem lehet gond.
A laptopom veszi a töltést, ezért gondolom az alaplappal sem lehet gond, viszont a proceszorral elképzelhető.
Nagyon szivesen elfogadok mindenféle építő jellegű tanácsot ezzel kapcsolatban, mert már eléggé fáj a szívem érte és nemtudom hogy mi lehet a gond
Új hozzászólás Aktív témák
- Kuponkunyeráló
- Pánik a memóriapiacon
- Battlefield 6
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Léghűtés topik
- Borotva, szakállnyíró, szakállvágó topic
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Álláskeresés, interjú, önéletrajz
- További aktív témák...
- 5db HP Thunderbolt Dock 120 W G2 dokkoló - töltő nélkül
- Deltaco laptophűtő 5x140mm 17.3-as méretig,alig használt,garis.
- AVACOM QuickTIP 150 W Univerzális laptop adapter + 8 konnektor
- REFURBISHED és ÚJ - DELL Thunderbolt Dock WD22TB4 (210-BDTD)
- 10 db DELL K17A dokoló - USB C - Nagyobb tétel rendelhető
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I3 14100F / RTX 3060Ti / 16GB DDR5 / 1TB SSD
- iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3897
- 179 - 180 - 189 - 190 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i7-13650HX, RTX 4060
- 18 éve! Billentyűzet magyarítás magyarosítás. Festés vagy lézerezés és egyebek! 3 lehetőség is van.
- Apple iPad A16 128GB,Újszerű,Töltővel,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


Annyit még kérhetnék tőletek hogy megmutatjátok hogy hol vannak a laptopba való processzorok? vagy ebbe is olyan megy mint az asztali PC-be?
Pyttawrx
