Aktív témák
-
hummerdikk
őstag
válasz
Bencom ™
#392
üzenetére
Pedig egy husos, sajtos, ujhagymas palacsinta (ami nem edes hanem inkabb sos) az fincsa tud lenni!
Igen volt! Mikor voltal bent beszelni Hedivel akkor, de semmi gond. En mar tultettem magam azon, hogy haragudjak rad. Hulyek voltunk oszt kesz. Ti meg Vladival hagyjatok mar abba! -
Lord Zero
addikt
az egyik legzseniálisabb kompozíció, amit láttam (hallottam): [link]
sajnos még 2mbit mellett is beszaggat néha (de második lejátszás már oké) -
VladimirR
nagyúr
válasz
Lord Zero
#396
üzenetére
nem, csak mikor azt mondom valakinek, hogy ''a ringben folytassuk'', akkor altalaban elintez annyival, hogy ''jajj, nem akarok en vitazni'', ami magaban nem is lenne baj, ha nem lenne hatalmas alszentseg (majdnem azt irtam, hogy faszsag), hisz elotte epphogy anyamat nem szidta (volt amr ra jopar pelda)
majd, ha a vitapartnerem felno addig (nem csak a jelenlegi konkret esetrol beszelek), es kezdemenyezi, hogy foltassuk mas uton, akkor sziveseneleget teszek a keresenek (bar nem kulonosebben szeretem pl privat uzenetekben intezni, mert akkor paran ugy erzik, moderator hijjan mindent lehet (es mar majdnem olyan alpari stilusban irniak, mint en szoktam itt, az OT-ban)) -
parandroid
félisten
Néhány kérésem lenne az iméntiekkel kapcsolatban.
1. Személyeskedést és egymás sértegetését kéretik befejezni. Az eddigieket moderáltam, többet pedig nem szeretnék látni, mert innét már egész postokat fogok törölni.
2. A továbbiakban jobban örülnék, ha átfáradnátok a Ring topikba, látom van mit megbeszélnetek. Az Offtopicban ez kicsit off, akármilyen furcsán is hangzik ez, remélem belátjátok.
3. Kérném a nyíregyházi kollégákat, hogy a heti napirendjüket és találkáikat privátban beszéljék meg (ajánlom az MSN-t vagy a privát üzenet küldést), esetleg a nyíregyházi topikban, ott ez már úgyis rendszer.
p -
Lord Zero
addikt
hm, megszűnt a ring-topik..?
-
VladimirR
nagyúr
válasz
Bencom ™
#393
üzenetére
''én nem szoktam hazudni, esetleg tévedek, de nem hazudok''
-nos, a helyzet az, hogy innen nezve hazudtal, hogy jobb szinben tunj fel - az, hogy te ezt minenk nevezed, a maganugyed (legkozelebb az ilyen helyzetet elkerulendo nezz utana a dolgoknak, mielott leirsz valamit)
''leszokhatnál erről a parasztdumáról!''
-latom, szemelyeskedes nelkul meg mindig nem megy, ehhez fogadd kulon gratulacioimat (mellesleg leghamarabb akkor fogok leszokni a ''ne hazuggy'' mondatomrol, amikor vitapartnereim (mar amelyiket lehet igy nevezni) leszoknak a sorozatos, oket jobb szinben feltuntetni probalo tevedesekrol)
''RGB-nél is parasztság volt, de én meg nem is vagyok vele egyszinten szerintem''
-na, ezt fejtsd mar ki, hogy jon az egeszhez? ha en felhozok valamit ellened, akkor szaralak vagyok, engem minosit, de te persze johetsz mindenfelevel? (amirol nem is vagom, hogy mi akar lenni, igy hirtelenjeben, megkoszonnem, ha nem csak a levegobe beszelnel)
''mellesleg két hónapot tévedtem, nagy cucc''
-na latod, mar megint hazudsz (jo, tudom, tevedsz) - a ket evet a banolasodra vonatkozoan mondtad, a ket honap tevedes meg legfeljebb a regisztraciodra helytallo
tovabba a kerdeseimre meg mindig nem valaszoltal (jo-jo, megertem en, hogy nehez, ha sarokba szoritanak) -
VladimirR
nagyúr
válasz
Bencom ™
#392
üzenetére
''egésségedre, amiket beszúrtál, a felét nem értem, h mi köze van ahhoz, amit elé írtál''
-Te kerted, hogy linkeljek - linkeltem (egyebkent a celja az volt, hogy ravilagitsak, mennyire nincs neked itt helyed)
''most nincs kedvem veszekedni egy hülyével''
-megkerhetlek, hogy a szemelyeskedest fejezd be? persze ertem en, hogy ha szorul a hurok, es nem tudsz mast irni, meg mindig ott a lehetoseg, hogy leparasztozol, lehulyezel, esetleg majd meg anyazol is kicsit
''mellesleg a barátnőm épp most keresett fel MSN-en, uh ha nem bánod, nem veled töltöm el az időmet, remélem megbocsájtod''
-na, ez a nap vicce, ha lenne baratnod, es valoban epp most keresett volna fel, nem hiszem, hogy itt erolkodnel, hogy probalj megmenteni valamit abbol, amirol azt hiszed, hogy a forumbeli ''tekintelyed'' maradvanyai
''mellesleg faszter. fonetikus írásról hallottál már?''
-azok utan, hogy eddig nem lattam volna, hogy akar egyetlen nevet is tisztessegesen irsz le (vlad, hummer, etc...), nem igazan fordult meg a fejemben, hogy ezesetben tobbrol lenne szo, mint nemtorodomsegrol
tovabba: ismet megkerlek, hogy a fentebb leirt kerdeseimre valaszolj (lehetoleg szemelyeskedes nelkul) -
Bencom ™
őstag
válasz
Kephamos
#389
üzenetére
megpróbálok menni, de nem ígérhetek semmit, most h a barátnőmmel beszélgetek, egyből jobban érzem magam (látod, ladybug?
) de ki tudja mi lesz, ha megy el?
majd ha leszek, akkor beszélünk, ha meg nem leszek, akor valszeg nem megyek suliba, mert beteg vagyok 

jah, és Vlad: én nem szoktam hazudni, esetleg tévedek, de nem hazudok, leszokhatnál erről a [moderálva]dumáról!
RGB-nél is [moderálva]ság volt, de én meg nem is vagyok vele egyszinten szerintem
mellesleg két hónapot tévedtem, nagy cucc 
[Szerkesztve]
[Moderálva by peterkeT.] -
Bencom ™
őstag
kinézetre olyan, ízre rosszabb... de raktam már tejfölt palacsintára, sajtot is, és tök jó, de hagymát még nem...
Ladybug: de az mégiscsak jobb, ha mindezt egy nő adja, nem?
az már eleve gyógyító hatású 
Vlad: egésségedre, amiket beszúrtál, a felét nem értem, h mi köze van ahhoz, amit elé írtál, de te tudod (mert én nem) de biztos igazad van, most nincs kedvem veszekedni egy [moderálva - peterkeT]-vel, mert beteg vagyok, és nem akarok az idegességtől még jobban lebetegedni, mellesleg a barátnőm épp most keresett fel MSN-en, uh ha nem bánod, nem veled töltöm el az időmet, remélem megbocsájtod
mellesleg faszter. fonetikus írásról hallottál már?
hummer: sharpapa azt mondta, találkoztam veled a csokiban, és nem köszöntem rád! én erre egyáltalán nem emléxem, ha volt ilyen, akkor bocsi!
[Szerkesztve] -
VladimirR
nagyúr
válasz
Bencom ™
#364
üzenetére
na, akkor nezzuk szepen, sorban:
-nem faszter, hanem faster
-aladar-ra celzott Sharpapa, majd legkozelebb figyelni fog, es a Te kedvedert odairja, hogy celzas (mert ugye aladar mondja folyton, hogy egy kotozkodo fasz vagyok)
''eltelt két év, nem tudnál valami frissebbet elővenni''
-ne hazudj => Bovebben: [link] ket eve megcsak regisztralva sem voltal a forumra (téem nelkuli Bencom is 2004-04-24 17:45:00 idoponttal regisztralt)
''ez szerintem már több, mint lejárt lemez, ez inkább téged minősít''
-nem ertem miert engem minositenek ezek a topic-ok => Bovebben: [link], Bovebben: [link], Bovebben: [link]
-ha nem lenne eleg, ezek is Teged minositenek, hiaba tobb, mint egy honaposak (es tovabbra sem ertem, ezek miert engem minositenek) => Bovebben: [link], Bovebben: [link] (a teljesseg, igenye nelkul)
-de hogy meglegyen a Te akaratod, itt egy alig egy hetes post is => Bovebbben: [link]
''és azért mert te mindenkivel leállsz kötekedni, Te miért hiszed azt, hogy nagyobb leszel tőle?''
-miert? nagyobbnak kellene ereznem magam tole? egyszeruen arrol van szo, hogy elmondom, hogy nevetseges, amit muvelsz: multkor leszolsz, hogy hozzad se szoljak, most meg itt sirankozol, hogy jajj, nem emelunk pajzsra, amiert leirtal valamit
''nem fúrcsa ez? még Gambit is békénhagy azh utóbbi időkben hálistennek, akkor te miért nem tudsz??''
-nem, nem furcsa (nem azert rovid u, mert ekezet nelkul irok) - jah, Gambit meg ritka venbdeg errefele, altalaban abbol latni, hogy megint PH!-zik, hogy beszolt neked (akartam hivni, de jelenleg is offline msn-en)
tovabba:
''ne hogy azt hidd, hogy rád akarok hasonlítani, nem akarok egy hatalmas parasztot példaképnek...'' - ez a parasztozas is engem minosit?
''...és ezt ne vedd személysekedésnek!'' - vagy ez a gerinctelenseg, hogy vallani sem mered?
valamint oszinten kerlek, meseld mar el nekem, hogy miert is engem kellene, hogy minositenek a fenti linkek? mert komolyan nem ertem
szerintem nem kellene eroltetned ezt a ''beszologatos'' stilust, foleg azok utan nem, hogy elsore sem azt az eredmenyt hozta, amit vartal (ha jol sejtem azt vartad, hogy suru kussban maradok majd
na, hirtelen ennyi, most megyek ebedelni, addig hisztizz kicsit, majd irok meg -
ladybug
őstag
válasz
parandroid
#383
üzenetére
A tiédbe már nem teszek. Erre külön figyelek. egyszer elég volt. Többször meg ne merészeld.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
[Szerkesztve] -
Bencom ™
őstag
válasz
parandroid
#383
üzenetére
[re flame]brr, azt én is pedig régen szerettem... valűszínüleg akkor utáltam meg, mikor rászoktam a palacsintára... a lángos egy dúrván elrontott palacsinta, akkor meg minek egyem?

[/re flame]
u.i.: k*rva influenzaaaa!!! pont hétvégére betegszem le
megyek leápoltatni magam valami nővel
Byez!
[Szerkesztve] -
MarKoo
addikt
válasz
parandroid
#377
üzenetére
Oké, akkor meghagyom neki. Most pedig nagy örömömre és bánatomra egyaránt, távozok a virtuális világból egy röpke 30 percecskére. Relax...
Drukkoljatok! ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
peterkeT: Akkor nekemadod a részed?
-
Bencom ™
őstag
az nem BAN feliratú, amire most gondolok, hogy gondolsz?

jah, nem, igaz, hát ti úgy tudtok szerkeszteni, hogy nem figyel ott alul a szerkesztve felirat...
hát úgy könnyű 
szerk.: jaja, hejjjessiráss rulezZ!
[Szerkesztve]
PeterkeT: de ő mindíg úgyanúgy írja az adott szót, meg hát aki elég rejtőt olvas, egy idő után megszokja

[Szerkesztve] -
Bencom ™
őstag
vájá, és a muszáj? na jó, nem tudhatok én se mindent, nyelvtanból csak négyes vagyok
de úgyis azt mondom, h csak elgépeltem
mert a hosszú ú-t láttam meg hamarabb
PeterkeT: igaz, de most nincs itt Gambit, h szóljon, uh valakinek el kellett mondani, h két perc múúúúlva elfelejtsem, és megint elírjam
Márk: mire szerkezstek, már leírtad... Moderátornak nincs MOD gomb?? (ezt ki is mondta? azt nem tudom, de parcinak mondták, ez biztos
)
[Szerkesztve] -
hummerdikk
őstag
válasz
parandroid
#363
üzenetére
Volt kitol tanulnia
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Oregebbik Tiv: Olyan rossz volt a kaja? Mert ha jo volt akkor en inkabb azt valasztom mint az operat.... -
parandroid
félisten
válasz
VladimirR
#356
üzenetére
Kidit nem is figyeltem mit használ, csak azt, hogy mennyi tab-je van nyitva. Különben is túl nagy volt a monitorja, nem láttam át egyszerre az egészet. Tiv viszont firefoxol. Ez tuti. Ha meg elsőre nem esik le, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy a poén szar.
Tiv Sr.: érdekes próbája a férfiasságnak. Különösen a borsó utóéletét tekintve...![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
p -
VladimirR
nagyúr
válasz
parandroid
#355
üzenetére
ehh, meg ilyen szar poent, legalabb jarnal utana a dolognak
kidi pl avantborzert hasznal, es ez a bugroka annyira megkavart, hopgy elsore nem is esett le....
szerk.: jo, tudom, nem feltetlen a poen szar, de a masik lehetoseg (a viccmester balfasz) szemelyeskedes lenne, es ban-olnatok
[Szerkesztve] -
Kidus
őstag
Na shush gyerekek

Nekem se a kedvenc elfoglaltságom, de hát a család az család. Vannak előnyei is. Pl. utána a finom vacsi
-
tiv83us
veterán
Nah elindulunk eletem elso operajaba... Ha tobbet nemjovok, akkor az azt jelenti hogy elaludtam az eloadasonl es akkor a Kidus csalad kivonszol Gyor foterere, kifeszit egy keresztre, megdobal dardakkal es par nap mulva engem is felpisloghattok a feher falra...
Sounds good doesn't it ?
-
VladimirR
nagyúr
válasz
Bencom ™
#346
üzenetére
OMG!!! LOL!!!
es megintcsak LOL
jah, es ha valaszthatok, nem akarok normalis lenni, mint a tobbiek - foleg olyan normalis nem akarok lenni, mint Te
a gyerekes agressziora meg hadd ne reagaljak (az az igazsag, hogy nincs kedvem keresgelni a korabbi, téem nelkuli Bencom juzerek postjai kozott, pedig lenne boven mit mutogatni ( ez pl az elso (masodik) ban-od utan volt)
ilyenkor egyebkent csak en erzem ugy, hogy mivel egyeseknek mukodik ez a leoltogatas, ugy veled, hogy ha Te is beszolsz nehany embernek, akkor majd talan paran nem ugy fognak radnezni, mint arra, aki a pincebol akart nyomtatni?
faster: hagyd, el van tevedve a kissrac, mint nyomtato a picneben
[Szerkesztve] -
Feedoo
tag
Hi
Én is megnéztem de engem nem kavart fel nagyon a kép ,viszont a lakótársam aki éppen aludni próbált az felriadtt a hangra!
Egynek jó volt
[Szerkesztve] -
faster
nagyúr
válasz
Bencom ™
#346
üzenetére
talán azt, hogy ha írok valamit, vedd észre,
Szerintem ezt nyugodtan rábízhatod, hogy mit vesz észre és mit nem.
mellesleg ahhoz képest, hogy én írtam le elsőnek, végig mindenki olyasmiket írt (aki értett hozzá valamennyire, mint pl ladybug) ami azt igazolta, hogy jól mondtam, akkor nem is értem, miért kell kötekedned egből...
Nem tudom, ki kötekszik, te nyavajogsz azon, hogy miért nem téged dicsőítenek.
[Szerkesztve] -
Bencom ™
őstag
válasz
VladimirR
#345
üzenetére
talán azt, hogy ha írok valamit, vedd észre, de ne az legyen az első dolgod, hogy kötekszel

tudod, csak mint a normális emberek szoktak, tudom ,ez nálad nem kis kérés, de próbálj meg normális lenni, mint a többiek
mellesleg ahhoz képest, hogy én írtam le elsőnek, végig mindenki olyasmiket írt (aki értett hozzá valamennyire, mint pl ladybug) ami azt igazolta, hogy jól mondtam, akkor nem is értem, miért kell kötekedned egből... ez nálad már reflex, de nem itt kellene kiélned a gyerekes agresszióidat, nem tehetek róla, ha valaki felidegesített, ne rajtam vezesd le
[Szerkesztve] -
Bencom ™
őstag
kb egy méterre volt tőlem a fülhallgató, le volt véve a hangerő, de még így is hallottam... pont miután megnétem, akkor írta bele peterkeT hogy veszélyes lehet

mellesleg a retina dolgot leírtam elsőként, erre még mindíg azon agyaltok, hogy hogy működik?
átsiklotok mindíg a lényegen
-
tiv83us
veterán
Liv Tylerrol meztelenul nincs ilyesmi?

A fel ph! egesz nap a monitor es a fal kozott pislogna![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
sharpapa
senior tag
vazeeee......sikerült, ez nagy állat
.
PeterkeT:

-
VladimirR
nagyúr
''Nem is tudtam'' - hat, igy van ezzel, aki vette a jogsijat
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
egyebkent elvileg az orvosi vizsgalatot is meg kell ejteni bizonyos idonkent (nekem 10 evre adtak elsore, a jogsival egyszerre kell majd ujitani, de ugy tudom, a kor elorehaladtaval egyre surubben kell a vizsgalatokon atesni) -
ladybug
őstag
válasz
VladimirR
#327
üzenetére
Igen, ezek azok.
És jogosítványkészítéskor is ilyet kell nézni? Nem is tudtam. Most az jutott eszembe, hogy vajon akinek jogosítványa van, látja a számokat? Pl az idős emberek, akik épphogy a karuk végéig ellátnak.
És nekik meghosszabítják a jogosítványukat, és forgalomba is engedik őket. Ilyenkor komolyan féltem őket és magamat is.
[Szerkesztve] -
VladimirR
nagyúr
ez veletlenul nem olyan abra, amit a jogositvanyhoz szukseges orvosi viz\sgalaton hasznalnak a szintevesztes/szinvaksag kiszuresere?
peldaul ezeken a kepeken milyen szamok szerepelnek?![[kép] [kép]](http://www.coolopticalillusions.com/optical_illusions_pictures_3/images/colorblindtest1.gif)
![[kép] [kép]](http://www.macroda.hu/dagent/images/Potty1.jpg)
![[kép] [kép]](http://www.euuzlet.hu/kalkulatorok/szinvaksag/color5-2.jpg)
valaszokat privatban
tiv: ez nem az agyadra hat, arra epit, hogy ha egy kepet sokaig nezel, az valamilyen szinten rogzul - ugymond ''beleeg'' a nemtommibe (ami a szemgolyo belso, hatso oldalan van, ahol a megforditott kep letrejon, ami majd tovabbitodik az agynak)
ez a fenti fekete-feher kep lenyege is: a feher reszek nyomot hagynak a szemeden, es amik azutan is tovabbitodnak az agyba, hogy mar nem nezed a kepet - (pislogni sem kell, csak valami vilagos, homogen feluletet (pl feher falat) nezni
pontosabban nem az a kep tovabbitodik az agyadba, hanem ha jol sejtem, az okozza a jelenseget, hogy a fenyforras megszunik, a szemed pedig mar hozzaszokott (''beleegett'') es az agy probal korrigalni (ezert latni inverz kepet)
ugyanezert van pl az is, hogy ha eros fenybe nezel (mondjuk a napba|), akkor utana egy darabig egy sotet folt lesz a latasdban
ha megnezed, az abra magaban is kicsit hasonlit, a legjellegzetesebbek talan a hosszu hajra emlekezteto vonasok
[Szerkesztve]
[Szerkesztve] -
ladybug
őstag
Emlékszem, hogy a főiskolán tesztelgettek minket mindenféle logikai-, személyiség, IQ tesztekkel. Volt egy olyan kis füzetecske, ami tele volt ábrákkal, amik különböző színű pöttyökből állakt, és abban kellett meglátni mindenféle alakzatokat.
Azt nem tudom, hogy az agyra van e hatással. Szerintem inkább a szemizmok terhelésére épít. Ha jól lefárasztja a szemizmokat, és utána má bármit odalátsz.
-
Bencom ™
őstag
jaja, meg is van, minnyá felrakom

franc, már letöröltem
bocsi 
de ismerem a képet, monnyuk én is csináltam már hasonlót, de azon látszik, hogy mi fog kijönni belől, mert a látott kép negatívja ''beleég'' a retinába, és kivetiti bármilyen sík terültetre. Színes képpel is lehet, de ahhoz már tényleg tudni kell!
[Szerkesztve] -
sharpapa
senior tag
Jaj de szeretem ezt az ábrát. Néhányszor már láttam, van egy másik hogy van egy kép. Azon 7 törpe. A kép 3 részre van osztva:vizszintesen kettévágva, majd a fölső rész is kettévágva. ha a ölső két részt megcseréled, akkor 6 törpe lessz. NA erre varjál gombot, ehhez nem matek kell, csak sokáig töröd a fejed
.
szerk.:keresem a képet de nem találom.Aki esetleg tuggya mejikről van szó az próbálja megtalálni plz.
[Szerkesztve] -
GiXXXer
tag
Este vagy egy órát nézegettem, de nem tudtam rájönni, hogy mi a fuck van, talán mert már hajnal 1 volt... Aztán ledőltem aludni, és rájöttem, hogy sztem a nagyobbik hsz nem is háromszög, hanem trapéz... Meg ugye a ku*** vastag vonalak vannak, azzal is lehet ám csalni!
De azért jó poén, át lehet verni még az okosabb embereket is, vagy csak jól elgondolgodtatni... -
c4-eXp
aktív tag
Hát nem jöttem rá egyből.
De pl. onnan lehet könnyen észrevenni, hogyha megnézzük pl. az (5;2) koordinátájú pontot (ha a háromszög bal csúcsa a (0;0)), akkor az alsó háromszögnél az oldal pontosan illeszkedik a rácspontra, míg a felső háromszögnél nem. Innen már lehet látni, hogy más a meredekség, ahogy VladimirR mondta. -
GiXXXer
tag
Erre varrjon valaki gombot...
![[kép] [kép]](http://www.freeweb.hu/irodalmilepegeto/heee.jpg)
Nem tom hol van az eb elhantolva... Ha a darabok területét egyenként kiszámolom zöld=8+sárga=7+piros=3*8/2=12+türkiz=2*5/2=5 azaz 8+7+12+5=32 DE!!! 5*13/2=32,5!!! Mi a fuck van? Valahol el van veszve fél egység... Direkt kinyomtattam, fénnyel átvilágítotam a lapokat, és minden darab egyforma... Én valamit nagyon nemértek....
Brrrrrrrrrr, b**meg f@**om, én már semmit sem értek itt... -
Lord Zero
addikt
nem tudok ilyen készítményről, aminek ennyire gyors felezési ideje lenne
ha már ennél a fiktív példánál vagyunk: a 3szor egymásutáni bevétel nem biztos, h azért van, mert ürül a szer - esetleg pont azt akarják elérni, h kumulálódjon/telítődjön (ez esetben tuti többet tartana 90 percnél), vagy jól leterhelje a beteg máját, ehheh
szerk:
ami viszont biztos: a játékban ez csak egy kitaláció volt, lehetett értelmezni és lehetett félreértelmezni
[Szerkesztve] -
Körbenézve az oldalon, ez sem rossz: [link]...

Mégtovább olvasva:
A panda enters a restaurant and orders lunch. He eats the food, then drags a gun, shoots the waiter dead and leaves. The barkeeper runs after him.
- Hey! You shot my waiter, and you haven't paid for your lunch!
- Sure, I am a panda.
- So what if you're a panda?
- Well, go home, take a look in the Webster's, and read what it says about the panda.
The barkeeper runs home, opens the dictionary, and reads:
Panda. A mammal, resident in Chinese forests. Eats shoots and leaves.
[Szerkesztve] -
Lord Zero
addikt
nem hibás, nem a hatástartamra kérdez rá, de valóban, a ''meddig tartanak'' nem teljesen egyértelmű megfogalmazás, ha az ember oly kritikus, mint te

mellesleg honnan tudod, h 90 percig tart a hatása? órákat, napokat vagy hónapokat is tarthat, pusztán és kizárólag attól függ, mit vett be -
ngabor2
nagyúr
válasz
hummerdikk
#302
üzenetére
nem ismered te őt... elég talán annyi, hogy egy tipikus kos. ha valamit a fejébe vesz, akkor azt megcsinálja (és fáj a jobb térde is mellesleg). úgyhogy én most szépen összepakolom neki, igaz, hogy se a ps2, se a soros egér nem megy, csak egy usb-s egér, a tévékártya overlay hiányában nem nézhető (rádió meg nincs rajta), a többit meg még nem sikerült kipróbálni. már egy fél órája megy felfele az sp2, már vagy 10%-ig el is jutott
asszem ma éjszaka 2 gép fog a fülembe duruzsolni. -
efge
aktív tag
ezen szep pentek esten ugy esett, hogy szuksegem van egy angol nyelvu penzugyi merlegre es egy angol nyelvu eredmenykimutatasra, minel reszletesebb, annal jobb.
ha valaki tud ilyet (kuldeni vagy linket) irjon nekem uzenetet! nagyon halas lennek. ezektol a kifejezesktol kriaz a hideg.
elore is koszonom...
Aktív témák
- CADA, Polymobil, és más építőkockák
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Építő/felújító topik
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Energiaital topic
- NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás
- Autós topik
- További aktív témák...
- Új MSI Modern 15 FHD IPS Ryzen5 7530U 4.5Ghz 16GB 512GB SSD Radeon RX Vega7 Graphics Win11 Garancia
- Dell XPS 13 9300 i7-1065G7 8GB 512GB FHD+ 500nit! 1 év garancia
- BESZÁMÍTÁS! Asus TUF A16 2024 FA607NUG Gamer notebook - R7 7445HS 16GB DDR5 1TB SSD RTX 4050 6GB
- Creative Sound BlasterX G6 7.1 USB külső hangkártya
- iKing.hu Apple iPhone 12 mini 64GB Black használt megkímélt 100% akku 6 hónap garancia
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
) de ki tudja mi lesz, ha megy el?
majd ha leszek, akkor beszélünk, ha meg nem leszek, akor valszeg nem megyek suliba, mert beteg vagyok 


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

megyek leápoltatni magam valami nővel




.
![[kép] [kép]](http://www.holyspiritinteractive.net/takeabreak/illusion.jpg)


