Új hozzászólás Aktív témák
-
Tim82
félisten
válasz
BlacKSouL
#61681
üzenetére
IKEA három portos KOPPLA töltő + Ugreen kábelek eBay-ről, a Nexus 5-nél nagyobb áramerősség-igényű itthoni tableteket (Nexus 7, Samsung Galaxy Tab A6 2016) is feltöltik gyorsan és rendesen.
fokukac Nexus 5-tel és QC-vel kapcsolatos megjegyzését annyiban módosítanám, hogy a hivatalos gyári ROM-mal valóban egyáltalán nincsen QC, de pl. LineageOS 14.1 alatt (ami ugye Android 7.1.2) a Nexus 5 megkülönböztet "normál" és "lassú" töltést, tehát valószínűleg a SoC mégis ismer valamilyen kezdetleges formájú "gyorstöltést", ami még nem felel meg a QC 2.0, 3.0 szabványoknak.
-
válasz
BlacKSouL
#61681
üzenetére
hogyhogy már korán reggel ilyen fontos dolgokkal foglalkozol?
A fagyókát már levakartad a kocsikról?
A gyár járdája nem csúszik már? 
-------------------------------
A Nexus 5 még nem tudja a gyorstöltést, szóval szerintem tök mindegy neki. Sokat ne invesztálj most már bele. Fater Nexus 4-e most halt meg, még anno az enyém volt.
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
A gyár járdája nem csúszik már? 

