-
Fototrend
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Maksifül
senior tag
válasz
Vhiktor #86360 üzenetére
Tulajdonképpen monitorként használnám a tévét, amin szeretnék mindent jól látni, mint a régi monitoron. Alapvetően játékra használnám, de itt a böngészőben vannak a streaming szolgáltatók is, bár azokat tudom használni PC nélkül is, ahogy javsoltad, ha az úgy praktikusabb. Akkor a PC-t sem kell legalább bekapcsolni. Szóval elsősorban PC böngészésre és játékra használnám.
-
Maksifül
senior tag
válasz
Vhiktor #86348 üzenetére
Köszönöm szépen.
Azt elfelejtettem írni, hogy PC-ről mennek a játékok, de arról megy a Netflix, HBOMax is böngészőből, szóval arra szeretnék egy tuti beállítást vagy módszert, hogy mindkettő jól használható legyen a tévén, mert az asztalon lévő ikonok méretét, elrendezését is össze-vissza állítgatja a tévé, van, hogy annyira apróra, hogy olvashatatlanná válik szinte. -
Maksifül
senior tag
Sziasztok!
Samsung 65S90C-nél tapasztaltam a youtube 4K demok némelyikénél akadozást a képben, néha hangban is a kep mellett. Nyugtassatok meg, hogy ez a wifis internet miatt van. Érdemes rajta firmware-t frissíteni?
Játékra is használom, de nemigen találtam gaming mode-ot. Hol-hogyan érdemes azt beállítani, hogy a játékoknál a legjobb minőséget hozza a tévé?Az egyik játékban nagyon túltolta a kéket, míg a haverom Philips-én teljesen másképp nézett ki, mondjuk az nem oled.
Enyém
Övé
-
Maksifül
senior tag
Sziasztok!
Tudnátok ajánlani valami falikonzolt 65-ös Samsung OLED tévéhez? Vesa 300x200-as kellene, max 15-20e-ig, de ha 10 alatt van, még jobb. 25kg a súly kb.
Kinek mi vált be? -
Maksifül
senior tag
Pont hasonlóan voltam én is, C2, G1 között vaciláltam, aztán szembejött egy S90C, s végül erre esett a választás. Azt kell mondjam, hogy a C2-höz képest a fényerő brutálisan több, a színek is sokkal élénkebbek, teltebbek, a fehér meg valóban fehér, nem olyan szürkés vagy kékesfehér. Ugyanazokat a demokat néztem meg a Youtube-on, kb 2-3 órát ezzel töltöttem, s többször elhangzott a számból az "Aztaku..va" kifejezés, miközben a C2-nél inkább csak fintorogtam egy nappal korábban ugyanezen videóknál.
Egyetlen problémát véltem felfedezni néhány youtube videonál, hogy néha "ugrik" egy kicsit a kép, de valószínűnek tartom, hogy ez nem a TV hibája, hanem inkább a wifin jön át lassabban a jel a 4K HDR videok némelyikénél.
Ezek a lehelső tapasztalatok, de annak ellenére, hogy sokáig az LG volt a favorit, ha most elém tennék mindkettőt, akkor most is a Samsungot választanám. -
Maksifül
senior tag
Üdv!
Kinek milyen módszer vált be a Samsung oled tévék képernyőjének szakszerű tisztítására, hogy a nemkívánatos ujjlenyomatok eltűnjenek a pakolászást követően?
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple TV 4K (Ethernet + 128GB tárhely) alig használt (Euronics jótállás)
- Pioneer SX-229
- LG 42C4 - 42" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen7 CPU
- Pioneer SC LX 502 7.2 4K Atmos házimozi erősítő
- APPLE Airpods PRO 2 , Airpods 4 Airpods Iphone 13 14 15 16 Bontatlan Új DEÁK TÉRNÉL AZONNAL Átvehető
- AKCIÓ! MSI B365M i5 8600 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700XT 8GB CM MASTERBOX Q300L Zalman 600W
- VÉGKIÁRUSÍTÁS - REFURBISHED - Lenovo ThinkPad 40AC Thunderbolt 3 docking station
- TAVASZI RAKTÁRSÖPRÉS!!! - Videókártyák, Monitorok, Notebookok, Stb. - Szaküzletből! Számlával!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 4070Ti Super GAMER PC termékbeszámítás
- Realme 7i 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest