Új hozzászólás Aktív témák
-
CSorBA
őstag
válasz
Sk8erPeter
#10071
üzenetére
Én is így szoktam amúgy mindig
(csak a fórumtárs kódját nem láttam, és nem akartam belezavarni nagyon, mert látom, hogy most ismerkedik, gondoltam jó, ha ezt is látja)Egy kicsit off:
Egyedül egyszer szoptam meg vele nagyon. Mikor hozzászoktam, hogy ' jelet használok " jel helyett. És mysql parancsot is így írtam, pl.:
... 'SELECT * FROM tea WHERE szallito="'.$szallito_nev.'"...'És ez mysql-nél jól volt, azaz mysql parancsban lehet " jelet írni. De postgresql-nél már nem, és csak néztem mi a fene. Mert ott meg a ' jel jó csak, szóval megcserélve:
... "SELECT * FROM tea WHERE szallito='".$szallito_nev."'..."
Új hozzászólás Aktív témák
- AKCIÓ! Dell XPS 13 9305 13 FHD üzleti notebook -i5 1135G7 8GB DDR4 512GB SSD Intel IRIS XE W11
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 6000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- MacBook Air M4 24GB 512GB Garancia! Starlight
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RTX 5060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy S22 / 8/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
(csak a fórumtárs kódját nem láttam, és nem akartam belezavarni nagyon, mert látom, hogy most ismerkedik, gondoltam jó, ha ezt is látja)
