Új hozzászólás Aktív témák
-
Ricco_hun
senior tag
A free AP-s eventekről: Én mindkét facebook-os eventet megcsináltam és eddig kereken 0 AP-t kaptam értük. Többen írtátok, hogy ti rögtön megkaptátok a 100AP-t, hát én nem. Pedig hülyebiztos volt a feladat: aeriagames page, rajongó leszek, írj valamit: account id. És AP sehol. Oké
. Újabb hiba a Matrix-ban: nem kevés idő telt már el, mióta feltettem youtube-ra a pt-s videóm. Azóta már kismillió ip címről néztem a videt (gondolom azért mások is nézték) és valamilyen anomáliából adódóan még mindig 314-en áll a views
. Köszi youtube
. Abban is erősen kételkedem, hogy az "event closed" felét visszafizetjük az AP-s kocsid árának című AP visszafizetésből lesz valami. Ezt az aeriámak köszönöm meg
. Ennyi örömöm lenne a PT-ben, a minél több kocsi megszerzése meg az AP gyűjtögetés, de ilyen rejtélyes dolgok hátráltatnak. Lehet, hogy én a Project Torque WTF edisönnel játszok? ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Más: azt nem tudom, hogy csinálják az Invictus-os srácok, hogy 0 (pozitív) változással a játékban, csupán egy kis update-tel egy adott gépigényű játékból nagyobb gépigényű játékot csinálnak. Nem? Semmi nem változott, nem lett szebb a menü, nem lett szebb a kocsi, mégis szaggatt a kurzor, a szobába belépéskor 2-szer annyit tölt. Amíg pörög a fogaskerék (windows-ban ez a homokóra
) semmit nem tudok csinálni. Pl. hiába tudom lenyitni a cars fület a jobb felső sarokban a kocsit nem tudom kiválasztani, mert a kurzor még mindig fogaskerék és azzal nem lehet kattintani csak a nyíllal. "A fejlesztés folyamatos!" - kérdés melyik irányba. 
Új hozzászólás Aktív témák

- Lexus, Toyota topik
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Melyik tápegységet vegyem?
- Formula-1
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Samsung kuponkunyeráló
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- További aktív témák...
- Apple iPad Air 2 (A1567) 16GB Wi-Fi + Cellular Asztroszürke
- Samsung Galaxy Z Flip6 12/512GB - ÚJSZERŰ, Kártyafüggetlen, Kék - 1 év garancia
- Samsung Galaxy Z Fold 6 12/512GB - Újszerű, Független, Ezüst - 1 év garanciával
- Samsung Galaxy S23 Ultra 8/256GB - Kártyafüggetlen, Fekete - 1 Év Garancia
- Eladó Dell laptop alkatrészek
- LG 27GR93U-B - 27" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDR 400
- HP EliteBook 840 G11 Ultra 7 / 16GB RAM / 512GB SSD / FHD+ IPS / Garancia 2027.11.
- iking.hu Apple iPhone 14 128GB Midnight használt 100% akku 6 hónap garancia
- Beszámítás! Asus ROG Strix Scar Edition G533Z notebook-i7 12700H 16GB DDR5 1TB SSD RTX 3060 6GB W11
- Új Dell G15 Gamer FHD IPS 165Hz i7-13650HX 14mag 16GB 1TB Nvidia RTX 4060 8GB 140W Win11 Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
. Újabb hiba a Matrix-ban: nem kevés idő telt már el, mióta feltettem youtube-ra a
. Abban is erősen kételkedem, hogy az "event closed" felét visszafizetjük az AP-s kocsid árának című AP visszafizetésből lesz valami. Ezt az aeriámak köszönöm meg ![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
) semmit nem tudok csinálni. Pl. hiába tudom lenyitni a cars fület a jobb felső sarokban a kocsit nem tudom kiválasztani, mert a kurzor még mindig fogaskerék és azzal nem lehet kattintani csak a nyíllal. "A fejlesztés folyamatos!" - kérdés melyik irányba. 
