-
Fototrend
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Yoshida
aktív tag
válasz
pvt.peter
#27332
üzenetére
Nem nagyon van mit kifejteni rajta
bent vagyok vnc-n az asztalon, elindítok egy kodit, és továbbra is az asztalt látom a vnc-n, míg a hdmi-n a kodi fut már. vnc-vel hozzá se férek a kodihoz billentyűzettel se. USB-n rádugott billentyűzet meg a kodit vezérli ilyenkor(szerk: én használtam a ventit amit a gagyi müanyag dobozkához adtak egy darabig, nem volt hangos, még éjjel se)
Más: ha a pi csak kb minden 6-8-10-ik próbára hajlandó bebootolni, akkor az sd kártya kuka?
Át akarok állni usb-s 2.5"-os winyóra, csak sajnos van rajta egy ntfs partició is, és félek hogy azt törölni kell. Ethereum vagy miben csak az egész disket lehet kiválasztani, nem tudom a fat32 particiót. (abból lehetne ext-et is vagy bármit, de az ntfs-en kellenek az adatok, és nincs hova menteni) Vagy nem is törölné, csak az mbr-be ír?
Új hozzászólás Aktív témák
- 200 megapixeles kamerával lép szintet a Moto G87
- Lassan küszöbön a NTE: Neverness to Everness premierje
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Azonnali fotós kérdések órája
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Fogyjunk le!
- OLED TV topic
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- További aktív témák...
- I7 2600K - RX 580 4Gb - 16Gb DDR3
- 27% - ÚJ MSI MEG Vision X AI Core Ultra 9 285K / RTX 5090 / 128GB DDR5 / 2TB NVMe ! BeszámítOK!
- Gamer PC, RGB ház, i5-8500, 16GB DDR4, RTX-2060 6GB
- Asztali PC , 13100F , RX 6600 XT , 16GB DDR5 , 512GB NVME
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 5700G / RTX 3080 / 32GB DDR4 / 512GB Nvme SSD!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- iPhone X 64GB 100% (3hónap Garancia)
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4511
- Micron 3400 512GB M.2 PCIe Gen4 SSD! 6600-3600MB/s
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
bent vagyok vnc-n az asztalon, elindítok egy kodit, és továbbra is az asztalt látom a vnc-n, míg a hdmi-n a kodi fut már. vnc-vel hozzá se férek a kodihoz billentyűzettel se. USB-n rádugott billentyűzet meg a kodit vezérli ilyenkor