Új hozzászólás Aktív témák
-
Javítottak sok dolgon amúgy, kicsit jobb a törés model amit írtál is, meg ha rámész a rázókőre akkor azért beremeg az első szárny stb.
A többivel egyetértek, és jó lenne.
Ezt a bugot életembe nem láttam, nagyon vicces
Multiba inkább az a sok laggoló játékos az idegesítő, meg aki azért jön fel hogy direkt kilökjön, de elvileg az idei évben lesz ilyen rankrendszer, aztán ha már jó pár futamot lementél akkor betesznek egy olyan rankba, hogy pl véletlenül se játssz olyannal, akinek az lesz az első futama. -
taki01
őstag
Hát igen lehet jobban kidolgozott a törés modell. Nekem még annyi hiányzik ha áthajtok a nagyobb törmeléken akkor mért nem kapok defektet, akár lassú defektet és akkor pitből rám szólnának hogy csökken a nyomás az egyik kerékbe.
Ja meg ne legyenek ilyen bugok a játékban.
(Ha még nem frissült volna a video akkor olyan 7:05-től érdemes megnézni) -
Rengeteg dolog ki lesz megint hagyva a játékból.
Manuális bokszkiállás megint nem lesz, autó ütközéskor defektet nem kapsz, pl ha első szárnyal hozzáérsz a másik kerekéhez, vagy fordítva, nincs piros zászló és stb, de ezeket sok kommentelő le is írta.
Mindenesetre én megvettem a játékot, mert a karrier módon javítottak, de lesz még hova fejlődni, nem tudom a Codemasters ha abba fogja hagyni az F1-es játékok gyártását, ki fogja át venni.
Pl a Kunos-nak örülnék, az Assetto Corsa nagyon eltalálták, realisztikus FFB-t kapott, lézer szkennelt pálya, stb. Mai napig azzal játszom, és a Codemasters féle F1-hez jóval de jóval jobb. -
BiP
nagyúr
Akit érdekel, Humble Bundle-ön még mindig elérhető (6 óra van hátra) a Sports Bundle, amiben legnagyobb csomagban van F1 2017, 12dolcsiért meg lehet szerezni az egész pakkot.
Új hozzászólás Aktív témák
- Szép HP EliteBook 840 G9 Fémházas Hordozható Érintős Ultrabook 14" -40% i5-1235U 32/1TB Iris Xe FHD+
- Logitech G935
- Creative Sound Blaster Live! 5.1-es digitális PCI hangkártya
- Rock Shox Recon Silver Air gyorszáras villa eladó (29-es)!
- ÚJ Nvidia RTX 5060/TI 8-16Gb GDDR7 DLSS4.0 Ryzen 7 5800X 16x4.7Ghz/32GB/512Gb/1TB M SSD/2ÉV gamer PC
- 4 db érhető el (130/131/132/133) - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A14/Samsung Galaxy A34/Samsung Galaxy A54
- Honor Pad X9 / 4GB RAM 128 GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 Pro 64GB Space Grey -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2052
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3073, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest