Új hozzászólás Aktív témák
-
crey
addikt
válasz
szilva01
#3431
üzenetére
Ne add fel, hanem tanulj Ha élvezted, csináld. Kérj kölcsön nagyobb szenzoros gépet, próbálkozz. Tanulj meg rövid záridőkkel fotózni, úgymond megfagyasztani a képet. Próbáld ki a telefonod akár nappal, máris érezni fogod a különbséget. Tanulj meg komponálni, tudd hogy mikor hogyan kell harmadolni, hogy kell használni a horizontot. Ismerd meg a kék óra fogalmát, arany óra fogalmát, nézz végig egy pár oktató videót.
Ajánlom amúgy a magyar nyelven is megjelent Scott Kelby - Digitális fotózás könyveket, jó alapot nyújtanak kezdőknek - bár repülő fotózás nem sok van benne, de fotózás alapok bizony elég jól érthetően. .
Sok kritika fogja érni még a képeid, lesz építő, lesz egyszerűen lefitymálló. Én is van hogy egyszerűen csak elküldök egy fotós topicból egy kezdőt, hogy nézze már meg az előtte és utána postolt 30 képet, mert ezekhez kell mérni amit csinál. Nem fogja senki ezekért megveregetni a vállad, mert neked egy élmény volt, hogy láttál leszálló gépeket, de ha most megdicsérne akárki, hogy jó, jó úton haladsz, akkor csak becsapna téged, és biztos hogy nem törekednél arra, hogy fejlődj, mert neked ezentúl ezek a képek továbbra is meg fognak felelni.
Értsd: innen a PH!-ról ismerek egy srácot, láttam hol kezdte kezdőként a fotózást, és most ott tart, hogy felkértem esküvői fotósomnak, mert annyira sokat fejlődött és tanult. 5 év. Ennyit jelentett.
Jobb oldalt ültem, lestem is kifelé, sajnos az éjjellátó kimardt, így nem láttalak

Új hozzászólás Aktív témák
- Gumi és felni topik
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Huszonnyolcadik rész - Az újrakezdés
- Crimson Desert
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Autós topik
- Call of Duty: Warzone
- OFF TOPIC 44 - Te mondd, hogy offtopic, a te hangod mélyebb!
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Formula-1
- További aktív témák...
- Vadonatúj, bontatlan iScooter i9Max elektromos roller, 1 év gari 35 km/h
- Polycom P017-POLY-Studio-X50-TC8 - 4K Videokomferencia pult - kamera kijelzővel - Új ára 917.000Ft
- Saeco Syntia digitális automata kávéfőző szálcsiszolt fém burkolattal
- 200 x 60 cm Ikea Lagkapten / Alex asztal
- Philips Hue Play Gradient Lightstrip White and Color Ambiance LED szalag 65-75" TV háttérfény
- HP Zbook 17 G6,17.3",FHD,i7-9850H,16GB DDR4,256GB SSD,T1000 4GB VGA,WIN11
- LENOVO ThinkPad 13 - i7-7500U, 8GB RAM, 256GB SSD, új akku, számla, 6 hó gar
- AKCIÓ! KÉSZLETRŐL! Intel Core i5 14600K 64GB 6000MHz RAM 2TB Gen4 SSD RTX 5060 8GB FSP 750W
- Vásárlunk iPhone 12/12 Mini/12 Pro/12 Pro Max
- REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad 40AS USB-C Dock Gen2 (akár 3x4K felbontás)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

