-
Fototrend
FIGYELEM


A topikban promó kódok, reflinkek és egyéb meghívók megosztása tilos!
Mielőtt kérdezel, olvasd el az összefoglalót, használd a keresőt

A Revolutról általánosságban
A Revolut fiókról, számlákról
Revolut kártyával kapcsolatos információk
A zárolásokról
A Revolut és a kiegészítő szolgáltatások
2020.08.24-től életbe lépő változások
A szolgáltatás állapota
Új hozzászólás Aktív témák
-
HoldfenyLuna
aktív tag
Sziasztok! Átutalás esetén honnan tudom, hogy a cloud akármi volt a közvetítő bank vagy a citi? Korábbi utalások esetén a közleménybe bekerült az indítás dátuma (ez cloudos volt), most pedig csak egy ilyen betűs cucc (EefgddcFM), és amit én adtam meg egyébként, tehát nem a Revolutról küldve. Ez már citis? Egyeztetnék a fogadó féllel. Bocsi, de ritkán utalok. Köszönöm!
-
HoldfenyLuna
aktív tag
Sziasztok! Rég jártam itt, és látom, hogy utalás során Currency Cloud Limited mellett írtok már Citis közvetítőt is. Ez most random? Magánszemély vagyok, free csomaggal, utalni szeretnék, de jó lenne tudni, hogy hol kerestessem majd. Köszönöm!
-
HoldfenyLuna
aktív tag
Sziasztok!
Kis segítséget kérnék. 17-én indítottam egy utalást Erstés szlára, ami 18-án meg is érkezett magához a bankhoz, viszont a címzettnél azóta sem látszik. Egyszer anyukámnak utaltam, Ő OTP-s, és neki aznap, amikor a bankhoz megérkezett a pénz, rá másnapra könyvelte is a bank az összeget. Létezik, hogy az Erste ennyi ideig üljön a pénzen, és ne könyelje le?
Határidős az utalásom, a címzett is várja a pénzét (hjaj, hogy miért nem lehet egyszerűen kártyával fizetni egyes vásárlások alkalmával
), szóval nem szeretném elbukni. Szerintetek ilyenkor kihez forduljak? Hívjam az Erstét, hogy hol vna a pénzem?
Köszönöm! -
HoldfenyLuna
aktív tag
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy Revolut kártyát csak az igényelhet, akinek a nevén vannak a hozzáadandó hazai bankkártyák? Vagy ha én igények hozzá tudom adni azokat a kártyákat is, amik közös néven vannak, vagy más nevén, vagy ez tök független ettől? Köszönöm!

Illetve bocs, ha buta kérdés, de azt is lehet, hogy család egyik tagjánál van a Revolut kártya, másnál meg az erdeti?
Új hozzászólás Aktív témák
FIGYELEM! A topikban promó kódok, reflinkek és egyéb meghívók megosztása tilos!
- Hír Drágul a Revolut
- DJI Mini 3 (GL) Eladó 2028 01.06 Garanciális
- Apple iPhone 17e 256GB Bontatlan Független Összes Szín / 27% áfa
- MSI H81M-P33 PC, i5-4570 Proci, 8 GB DDR3 RAM, 120 GB ÚJ SSD
- Apple iPhone Air 256GB Bontatlan Független Összes Szín / 27% áfa
- Dell Precision 7560 AI -ra és Gamer/Munkára LAPTOP I7-11850H/ 32GB RAM / 1TB SSD / NVIDIA RTX A3000
- Bomba ár! Dell Latitude E6430 - i5-3GEN I 8GB I 256SSD I HDMI I 14" HD+ I W10 I Garancia!
- Apple Watch Series 10 46mm GPS+Cellular Titanium, Újszerű, 1 Év Garanciával
- Honor 200 Pro 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG 65C5 - 55" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen8 CPU
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



), szóval nem szeretném elbukni. Szerintetek ilyenkor kihez forduljak? Hívjam az Erstét, hogy hol vna a pénzem?
