Új hozzászólás Aktív témák

  • wirelesser

    csendes tag

    Hi mindenki!! Én is leveleztem az SMC tech. suporttal, és végül nemrég megkerestek újra e-mailben, és javasolták, hogy tegyem fel a legújabb firmware-t. http://62.168.45.50/smc/drivers/router/WBR14-G2/v1.05/ -> !!!! de ez csak a G2-es hez működik.

    1.Nekem olyan problémám van, hogy pl torrent, vagy DC működése közben szakítja meg a netet, de IP cím marad. Azt írta SMC tech. support, hogy ez attol van hogy a P2P programok nagyon leterhelik a router NAT táblájat (2000-3000 bejegyzés) vagy mi :D és ''kiakad'' a router. (Sztem nem csak ez a problémája, mert volt már olyan h megszakadt a net, de a NAT táblában csak 10-20 bejegyzés volt.)
    2. A router beállítás mentésekor lefagy, és csak ugy lehet ujaraindítani, ha kihuzom és vissza. Erre azt írta SMC, hogy a flash memóriája rossz.

    Nekem csak ezek a problémák vannak, szóval nem fogom frissíteni az 1.04-est 1.05-re mer hátha rosszab lesz a helyzet :) de ha vki megtenné, az írjon tapasztalatiról ide. Kösz.

Új hozzászólás Aktív témák