-
Fototrend
Spotify
Új hozzászólás Aktív témák
-
mgTerminator
veterán
válasz
Melorin
#6612
üzenetére
A képen 2.5 euró van. Ha 5 euró és tényleg nem használod akkor oké
Én próbáltam a Tidalt hát le van maradva pár évvel a Spotifyhoz képest, a hangbeli különbséget nem hallottam, a support szar így maradtam a Spotifynál. Jobb mint a YouTube vagy az Apple music. Amúgy próbáld meg gépen lemondani, telefonon vagy tableten nekem is sokszor szarakodott az oldal.
-
válasz
Melorin
#4588
üzenetére
Ha tetszik egy előadó, akkor az előadó nevére való jobb kattintás után a menüből Go to Artist Radio, és a Spotify 0-24-ben fog játszani a kiválasztott illetve hasonló előadóktól számokat.
Ugyanezt el lehet játszani playlistre (jobb kattintás, Go to Playlist Radio).
Ha konkrét albumok tetszenek, akkor azok tartalmát (az összes számot) át kell másolni egy temporális playlistbe, és arra kell elindítani a rádiót.
Ha vannak már saját playlist-ek (akár úgy is, hogy lemásolsz egyet, ami nagyjából tetszik), akkor ott lesz a végükön a Recommended Songs szekció, ahol a Spotify 10-esévél ajánl hasonló zenéket. Ha valamelyik tetszik, akkor egy mozdulattal hozzá lehet adni a playlist-hez, és onnantól kezdve már azt is figyelembe veszi. (A 10-es listát akárhányszor újra lehet generáltatni.)
Ha van egy terjedelmesebb playlist, akkor lehet kérni a Spotify-tól, hogy gyártson hasonlót (jobb kattintás menüből Generate Similar Playlist.)
Fentieken túl a Spotify a Browse -> Discover menüpont alatt a gyakran hallgatott zenékhez ajánl hasonlókat (csoportosítva, pl. "Because you listened to Kronos Quartet" vagy "Suggested for you based on Land of Kush", stb.) Mondjuk ezeknél van átfedés a heti ajánlókkal (Discover weekly, Release Radar).
-
válasz
Melorin
#4535
üzenetére
Elképzelhető. Próbálj meg jelszót módosítani, ha sikerül, akkor utána a webes felületen a "Kijelentkezés mindenhonnan" (fiókáttekintés oldalon) segíthet megszabadulni a potyázóktól. Ha nem sikerül jelszót módosítani, akkor lehet próbálkozni az elfelejtett jelszóval, ha az sem megy, akkor a fiók törés már igen erősen valószínűsíthető... Ebben az esetben a support-tal kell felvenni a kapcsolatot, sajnos.
-
unravel
őstag
válasz
Melorin
#3585
üzenetére
Hali,
Androidon ha rányomsz a középső Search funkcióra akkor láthatod a 4 legkedveltebb zenei stílusod. Ezek közül bármelyiket elinditva , a számok alatt fel és lefelé mutató ujj van, ezekkel lehet finomhangolni a lejátszást.

VAGY
Bármelyik zeneszámra nyomva: Play Song Radio. Elvileg akkor is megjelennek a mutatóujjak.
De én azt tapasztaltam, hogy egy-egy playlist változatosabb tud lenni.Sok sikert!
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban nem megengedett a családi csomaggal kapcsolatos hirdetés, "rokonok" keresése!
Szintén tilosak a zeneletöltéssel kapcsolatos kérdések is! Ezek automatikusan törlésre fognak kerülni!
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Víz- gáz- és fűtésszerelés
- Kompakt vízhűtés
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Elektromos autók - motorok
- Revolut
- Asztalos klub
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- További aktív témák...
- iKing.hu Apple iPhone 12 Pro Max 128GB Gold használt, megkímélt 100% akku 6 hónap garancia
- LENOVO L13 Yoga 360 touch - 13,3" - i5 10210U, 8GB RAM, SSD, jó akku, - számla, 6 hó gar
- iKing.hu Apple iPhone 14 Pro 128GB használt Silver 100% akku 6 hónap garancia
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 256GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4520
- 215 - Lenovo LOQ (15IRX9) - Intel Core i7-13650HX, RTX 4060 (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Én próbáltam a Tidalt hát le van maradva pár évvel a Spotifyhoz képest, a hangbeli különbséget nem hallottam, a support szar így maradtam a Spotifynál. Jobb mint a YouTube vagy az Apple music.
)

