-
Fototrend
Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
DEVla001 #195089 üzenetére
Hehe, erre még senki nem válaszolt. Én is elkezdtem írni egy irományt, aztán kitöröltem. Majd valaki más.
A mondandóm lényege úgyis ez lett volna: ne törődj vele. Mind jó, válaszd azt, amelyik tetszik. Nincs olyan, hogy valami csak azért jobb, mert valamelyik országban gyártják. Van kiváló kínai, kiváló japó és kiváló svájci mechanikus óra is.
Ha egy prémium, kátyú tengertől tarkított úton átsiklok 130-al, akkor az totál szétrázná?
Dehogy, ne vicceljgravírozás
Ha gravírozott órát szeretnél, vegyél olyat. Van egy csomó mikrobrand, amelyik hajlandó neked némi felárért gyárilag felgravíroztatni valamit az órádra."unokás darab" lehetne (tehát odafigyeléssel sokat kibírna)
Ki fog bírni sokat. (Nem tudom mennyi idős vagy) de azért azt vedd figyelembe, hogy mire unokáid lesznek, és átadnád az órát, addigra az egy lepusztult használati tárgy lesz. Ami akkor is viszonylag keveset érne, ha tökéletes volna, de mivel te már rongyosra használtad (az évtizedek kopása az összes használati tárgyat romossá teszi, nem csak az órákat), a felújítása sokkal többe kerülne, mint amit ér. Szóval onnan fogod tudni, hogy te vagy a menő nagyapu, hogy egy csomó pénzt költöttek az amúgy értéktelen órádra.Az unokának értékes órák nem ebből a kategóriából kerülnek ki. Oda a sokmilliós darabok kerülnek, és csak akkor, ha azt a gazdája főleg a polcon tartja, nem hordja. hogy ennek mi értelme, azt ne kérdezd.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban tilos hozzászólásokban hirdetni!
Használjátok Hardveraprót erre!
A hirdetések linkjének megosztása is tilos!
- Tesla topik
- Jóárasítja két Arrow Lake-S CPU-ját az Intel
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Milyen monitort vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 4080 /4080S / 4090 (AD103 / 102)
- Társasjáték topic
- QNAP hálózati adattárolók (NAS)
- Projektor topic
- További aktív témák...
- Acer Nitro 5 AN515 - 15,6"FHD IPS 144Hz - i5-11400H - 16GB - 512GB SSD+1TB HDD - RTX 3050 - Win11
- Dixit 4 Eredet (bontatlan, fóliás kártyacsomag)
- ASUS TUF Gaming F15 FX506 - 15.6"FHD IPS 144Hz - i5-11400H - 8GB - 512GB - RTX 3050 Ti - 1,5 év gari
- GYÁRI TÖLTŐK DELL LENOVO HP FUJITSU TOSHIBA Macbook---------- Budapest,/MPL/Foxpost
- Lenovo ThinkPad X270 (16) - i5-7300U, 16GB, 512GB SSD, 12" FULL HD
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest