-
Fototrend
TCL LCD és LED TV topic téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sziasztok!
Egy kicsit specifikus, és lehet nem is ide való a problémám ...
Van egy 55C735 -ös TV, amiből eddig optikán keresztül küldtem a DAC-ba a hangot, hétvégén megnéztem mit produkál ha közvetlen usb-vel kötöm össze.
A TV felismeri vezetékmentes hangeszköznek és szól is a muzsika, de olyan a hang mint amikor pl. egy 44,1khz-es muzsikát magasabb mintavétellel hallgat valaki (a hangok magasabbak és "gyorsabbak" lesznek).
Úgy, hogy ha optikán viszem át a hangot akkor a DAC 48khz-et ír, és ha usb-re átrakom akkor is 48khz-et
Az android fejlesztő módba van usb hang mód, de ha kiválasztom akkor bezáródik a beállítás menü (és persze visszaáll az előző aktív módba).
Valaki tudja mivel lehetne ezt kiküszöbölni? esetleg valami alkalmazás ami külön vezérelné a hangot?
Hozzáteszem az uapp -nak egy ideje van TV-s verziója és azzal tökéletesen szól usb-ről, és a hang megfelelő mintavételezést írja ki.
Új hozzászólás Aktív témák
- SAMSUNG (QE85QN85B) 215CM NEO-QLED SMART PRÉMIUM ! AKCIÓ!
- SAMSUNG (QE75QN95A) 190CM 4K NEO QLED PRÉMIUM ! AKCIÓ!
- SAMSUNG (QE75LS03D ) FRAME ! 190CM 4K SMART CSÚCS TV ! 2024 MODELL! AKCIÓ!
- LG 65QNED86T3A / QNED / 65" - 164 cm / 4K UHD / 120Hz / HDR Dolby Vision / FreeSync Premium / VRR
- SAMSUNG (QE75LS03FW) 190CM NEO QLED FRAME SMART UJ MODELL! AKCIŐ
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Vhiktor
