-
Fototrend
A Toyota cégcsoport napjaink vezető gépjárműgyártója. Eladásokat tekintve első helyen áll a világ autógyártó csoportjai között. Ezt a helyet a hibridautók terén elért eredményinek köszönheti.
A Toyota cégcsoport tartozó márkák és érdekeltségek: Daihatsu, Lexus, Yamaha, Scion, Subaru, Hino, Isuzu, Toyota.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
AssAssynn
#16149
üzenetére
4. gen Hybrid hajtäs, 2015 Auris FL kombi (még). Feltöltött akksival simán lehet menni 1-1,5km-et EV módban (a fütés ilyenkor off).
Mi számít soknak? Pl télen, hidegen indulva a reggeli 7km-es úton, max fütéssel, ablak fújással megeszik 8+L-t is, a motor persze végig müködik.Visszafelé már a baráti tartományban van a fogyi. De rövid tävokra, hidegen indítva nem optimális (semmilyen más autó sem) még a tiszta EV-k sem. Az akkupakk fütés miatt ilyenkor sokat esznek ök is.
-
No.01
addikt
válasz
AssAssynn
#16149
üzenetére
Elektromos vagy ahogy emlitik is inkabb bringa vagy netalantan tomegkozlekedes.
Erre a felhasznalasra a Hybrid csak jobb lenne a sima benzin vagy netalantan dieselnel.Egyebkent en korabban jartam P2-vel rovid tavokat (nem emlekszem pontosan, de 8-10km koze tennem) telen is garazs nelkul. Az valoban tobbet evett, de azert nem 8-9 litereket sokkal inkabb alulrol 7-et) Utanna jott a plug-in az jo lett volna de szerencsere(?) valtoztak a korulmenyek igy azzal 1 honapnal nem jartam tobbet abban a viszonylatban.
-
FLx
addikt
válasz
AssAssynn
#16149
üzenetére
Katasztrofalisan fogyasztana ilyen tavon. Mondjuk ilyen tavolsagra ugye semmilyen kocsi nem valo, gyalog vagy biciklivel szoktam ilyen messzire menni. Neha megyek a Corolla-val 5-6 km-es tavokat, amikor viszem a szervizbe. 8-9 literes fogyasztast szokott irni, de volt mar 12 is. 10km alatt semmi ertelme a hybridnek nagyjabol.
Új hozzászólás Aktív témák
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- GoodSpeed: Mutasd magad topic!
- Nintendo Switch 2
- Tőzsde és gazdaság
- Milyen légkondit a lakásba?
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- BMW topik
- Trollok komolyan
- Xbox tulajok OFF topicja
- További aktív témák...
- Új autó elsősegély doboz 2030 augusztusig jó
- TCL Elite 2.6kW és 3.5kW klíma AKCIÓ
- WDH-870 FW 70l/nap wifis párátlanító használtan eladó
- Eladó egy teljesen új Dahua kamera rendszer szett 9 kamera és rögzítő egység
- Hankook Winter I cept evo téli 205/55 R16 91 H TL / Gyári acélfelni gumival 16x6,5 Salgótarjánban
- Apple iPhone 14 / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 87%
- BESZÁMÍTÁS! 1TB Samsung 980 M.2. NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- HIBÁTLAN iPhone XR 64GB Red-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4490,100% Akksi
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B450M R5 3600 8GB DDR4 120GB SSD 1TB HDD GTX 1650 Super 4GB Zalman T3 Plus 400W
- iPhone 17 256 GB Sage - Bontatlan !! www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok - Számlás
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
