Aktív témák
-
ng0ofy
KORREKTOR
válasz
pinnacle
#40824
üzenetére
Lehet, hogy egy 64 bitest kellene feltenni talán? Nem hiába az a neve a két verziónak, hogy i386 és amd64 (intel-amd), más utasításkészletet használ a két gyártó és lehetséges (nem értek a dologhoz) hogy az ubuntu forráskódja eltér a két verzió esetében nem csak memória sávszélesség tekintetében.
Tedd fel az amd64-es verziót.
Más:
Csak azért ugrottam be a topikba, hogy jelentsem, tegnap rendszerfrissítés során felkerült a legújabb kernel meg egy rakás javítás a 11.10-hez a gépemre (egyébként kb. két hetes lehet maga a frissítés, csak most kerültem vezetékes internet közelébe).
A lényeg: működik minden, amire nekem szükségem van Ubuntu 11.10 alatt. Ez egy alap szintű irodai szerű felhasználást jelent sok kép és filmnézegetéssel, némi alapszintű programozással (html, css, java) vegyítve.
Asus intel core i5-nvidia laptop, megy minden driver, nyomtató (samsung) is, külső monitor is megy megosztott asztallal (nem tükrözés, az eddig is ment), nvidia driver nélkül pedig megy a linux-hybridgraphics levelezőlistás srácoknak köszönhetően a dedikált és integrált videókártya közötti váltás és az nvidia mag lekapcsolása, amikor nem kell. Szóval akiknek nincsenek nagy vagy különleges igényeik, de újabb a rendszerük és nem akarnak szenvedni a driverekkel, kernelbe forgatással, azoknak jelzem, hogy a 11.10 úgy ahogy, de működik!
Azért írtam ennyit és ilyen hosszan, hogy ne kössetek bele

Aktív témák
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Óra topik
- Gyúrósok ide!
- Milyen TV-t vegyek?
- Samsung Galaxy A57 - kecses test, lusta lélek
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Milyen routert?
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- HP ProDesk 600 G4 USDT,Pentium Gold G5400T,8GB DDR4,256GB M2 SSD,WIN11
- Honor Magic6 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Fujitsu U748 i5-8350 8Gb ram, 256GB SSD win11 számla, garancia
- Lenovo ThinkPad T480s,FHD,14",i5-7300U,8GB DDR4,256GB SSD,WIN11,TOUCH,jó akku
- AKCIÓ! Palit Gaming Pro RTX 3070 Ti 8GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

