-
Fototrend

Új hozzászólás Aktív témák
-
-
thomas77
senior tag
válasz
#81733120
#314
üzenetére
Akkor itt válaszolok a Telekomos topikban feltett kérdésedre.
A kolléganőmnek Huawei P10 Lite készüléke van, amit a Telekomtól vett. Sima publikus előfizetése van, korlátlan adattal és hanggal. 3 hete találkoztam vele utoljára, akkor még nem ment neki.
Mind1. Telefonáljon, akinek sürgős. Ha olyan ügyfélszolgálatost fog ki az ember, akkor pár perc alatt bekapcsolható lesz a szolgáltatás (elvileg).
Közben ránéztem a támogatott készülékek listájára és bekerült a Nokia 8110 is. Tudom, elég rossz híre van szegénynek, de a VoLTE tényleg nagyszerűen működött rajta, amíg megvolt az előfizetésem. Asszem' előtúrom a fiókból és beüzemelem megint.
-
TODI1111
veterán
válasz
#81733120
#219
üzenetére
Tudom, hogy még nem támogatott és a listán sincs csak azt nem értem miért? Nem megfért volna az S9 testvérek mellett a támogatási listán?
kali Vajon melyik frissítésben kerül bele a független készülékekbe?Szerintem többen vannak azok akik ilyen készüléket használnak telenoros simmel és szeretnék már használni a szolgáltatást. -
-
válasz
#81733120
#162
üzenetére
akkor folyt köv....
Belebotlottam ma egy Telenorba, bementem.
Kérdeztem, mivel flottás vagyok, van-e teendőm, azzal, hogy VoLTE aktív legyen. Úgy, hogy a készülék nem telenoros S9+.
Válasz: semmit, mindenkinek automatán bekapcsolódik, semmi teendőm ezzel. Ha hívás alatt tudok netezni, akkor tuti, zicher, ezer százalék műkszik... na tessék... Amikor az eladó is fogalmatlan...
-
-
Ginbo
csendes tag
válasz
#81733120
#80
üzenetére
Köszönöm, nálam működik, Oneplus 6T-n, csak sok hozzászóló írja xiaomi esetén, hogy mégsem megy nekik.
Ez is témába vág, a HD hang szolgáltatás nem keverendő össze a VoLTE-val.
Korábbi hozzászólásoknál láttam, hogy valaki szerint megy a VoLTE nála, de nem írja ki, csak hívás közben, hogy HD. Ez a HD hang szolgáltatás, már évek óta működik, És még a VoLTE előtt lett bevezetve 2013-ban.
Nálam mielőtt aktiváltam a VoLTE-t már évek óta írta hívás közben, hogy HD.
Itt a bővebb infó róla:
[link]
[link] -
TODI1111
veterán
válasz
#81733120
#53
üzenetére
Az utobbi időben már minden készülékemet gyárilag függetlenül vásárolom (természetesen mindig hivatalos viszonteladónál nem sufni gsm-ben) mert szinte ugyan azon az áron adná a telenor az előfizetésem mellé mint a hivatalos ára és ráadásul akkor 2 év hűség is lenne. Annyira nem izgatja a fantáziámat a dolog csak nevetséges, hogy ha jól emlékszem évekkel ezelőtt a telenor tesztelte elsőként a volte szolgáltatást és még mindig itt tartanak.
-
TODI1111
veterán
válasz
#81733120
#50
üzenetére
Telenor lista:
"A 4G hanghívást elsőként a Huawei P20 és P20 Pro, Samsung Galaxy S9 és S9+, Huawei Mate 20 és Mate 20 Pro, illetve a Nokia 6.1 és 7.1 készülékeket használó ügyfeleink élvezhetik. Samsung Galaxy S9 és S9+ készülékek esetén Dual SIM használatával, illetve független szoftverrel egyelőre nem használható a szolgáltatás."
A fiam Mate 20 pro készüléket használ (ez benne is van a listában) én pedig Note 9 készüléket ami ugyancsak volte képes és mégsem szerepel az S9 és S9+ mellett. Mindkét készüléket forgalmazza is a telenor. -
TODI1111
veterán
válasz
#81733120
#46
üzenetére
"Gondolom ez egyféle "kedveskedés" azok felé, akik az adott operátortól vett készüléket,"
Akkor nekem (nekünk,mert több volte képes készülék van a családban olyan is ami benne van a listában) ezért nem jár.
18 éve vagyok "megbecsült ügyfelük" 5 előfizetéssel de az utóbbi időben már függetlenül veszem a készlékeinket mert semmi kedvezményt nem adnak. Ugyan olyan áron, ugyan olyan feltételekkel kapom én is mint aki betéved az utcáról és most szeretne először előfizetést készülékkel. 
-
válasz
#81733120
#31
üzenetére
Az nem csak a Telekom miatt van, mivel a szolgáltató nem nyúlhat bele a Huawei szoftverekbe, külön kiegészítő frissítést adhat csak ki rá, ami nem képezi a rendszer szerves részét, gyári visszaállítással el is tűnik, illetve telepíteni sem muszáj.
A gond azzal van inkább, hogy a szolgáltatós megkülönböztetés mellett, a Huawei IMEI alapján is szelektálja a készülékeket a frissítések tekintetében, ezért az egyik Telekomos/Telenoros/Vodafone-os/nem szolgáltatós készülék már megkapta a frissítést, a másik csak trükközve, vagy még úgy sem.Írok kapcsolódót is; A feleségemnek Honor View 10 telefonja van, ami Android 8-on nem rendelkezett szoftveresen VoLTE támogatással (Telekomos előfizetés, azon már régóta bekapcsolva a funkció), megérkezett később a 9-es és megjelent VoLTE kapcsoló, működik is a 4G hanghívás.
Új hozzászólás Aktív témák
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Parfüm topik
- Napelem
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Projektor topic
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Fotók, videók mobillal
- További aktív témák...
- ThinkPad T14 Gen3 27% 14" FHD+ IPS i7-1255U 16GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- AMD Ryzen 7 Gamer! Ryzen 7 5700X / B550 Aorus Elite/RX 6600 XT 8GB OC / 500GB M.2 SSD+HDD /700W/LED
- Ryzen 5 Gamer! Ryzen 5 3400G PRO / 16GB DDR4 / Nvidia GTX 1660 Ti 6GB OC / SSD+HDD / 600W /RGB LED!
- 6.Gen i7-es Gamer! Core i7 6700 / 16GB DDR4 / Nvidia GTX 1660 Super! 6GB OC / SSD+HDD /600W/FULLRGB
- 9.Gen i7-es Gamer! Core i7 9700K / 16GB DDR4 /Nvidia RTX 2060 Super! 8GB OC /500GB SSD+HDD/600W/RGB
- AKCIÓ! AMD Ryzen 7 5700X3D 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPhone 12 Mini 64GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
- M5! KÉSZLETKISÖPRÉSI ULTRAAKCIÓ!!! SPACE BLACK MacBook Pro 14" M5!!! 10C/10G 16GB 512GB Gar!
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4513
- Apple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue használt, karcmentes 100% akku (16 ciklus) Apple garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


Nálam a megjelenítő bal felső sarkában (de nem az értesítési sávon) volt a felirat (Oreo & S7).


Nem



tomp