-
Fototrend
Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
King Unique
titán
válasz
3szli #107352 üzenetére
Egyrészt törölni kellene a lemezt és szabad terület néven kellene ott megjelennie, majd utána a tovább lehetőségre menni, ahogyan a másik válaszban is írták. Ellenben nálad először nem ez volt, meg nem kizárólag csak 1 db partíciónak kell lennie, mivel BIOS/MBR és UEFI/GPT telepítésnél is létrejönnek kisebb partíciók a rendszer számára fenntartva.
Aztán maga a nettó 28 GB-os célmeghajtó is gond lehet, mivel az kissé kevés, 1903-as verzió óta meg hivatalosan 32 GB a követelmény (bár a telepítő kevesebbet ír a partíció kiválasztásánál). Viszont ha 1507-es verziót telepítesz, akkor azt ez nem érinti. De másrészről annak sok értelme nincsen, pláne hogy Home/Pro kiadásoknál már nem is támogatott...
Ha csatlakoztatva van a géphez pl. USB-s háttértár, SD-kártya stb., akkor az is okozhat a telepítésnél gondokat, lásd másnál a nemrég történteket. Vagyis ha ilyen van, akkor a telepítés idejére értelemszerűen minden zavaró eszközt ideiglenesen el kellene távolítani. -
-
krealon
veterán
válasz
3szli #107352 üzenetére
"win 10 telepítésekor a következő feliratott kaptam tudja valaki mi lehet a baj (win 7 is ugyanezt írta és most raktam bele a 30 gb ssd-t"
A minimum tarolo (HDD, SSD) kovetelmeny a 1903-as verzio ota: 32 GB
https://docs.microsoft.com/en-us/windows-hardware/design/minimum/minimum-hardware-requirements-overview#331-storage-device-size -
Cs1csó
titán
válasz
3szli #107352 üzenetére
Lehet kicsi neki, egy 64GB-os legalább kellhet neki, lehet, hogy tud valaki jobbat de ha egy régebbi Windows 10 build-et próbálnál azzal lehet menne. Egy nem túl régi build-ben módosították a hardverkövetelményeket. A 1703 vagy a 1709-esnek talán még elég egy ekkora háttértár, fizikailag elférne rajta 20GB-ot sem foglal a Windows 10.
-
raidx
őstag
Sajnos IE nélkül sokminden nem működik a Windowsba. Nagyon bedrótozták az Edgével együtt. Annó A hetesbe kiiktattam az IE.t de vissza kellett állítani mert nem működött megfelelően a rendszer. Az viszont az MS hüjeseége, hogy officenál is frissíti a nem telepített részeket. Gondolom ha váletlen még is használnák naprakészen legyen. Az ingyenesség ára a részümkről befolyásolhatatlan frissítési mechanizmus és adatgyűjtés.
Új hozzászólás Aktív témák
• OFF topik
• TILOS a warez!
• Windows 10 frissítési kisokos
- Amatőr csillagászat
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Bittorrent topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Linux kezdőknek
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Idő előtt kiderült a Mafia: The Old Country megjelenési dátuma
- PlayStation 5
- Videós, mozgóképes topik
- További aktív témák...
- Apple iPhone 13 Pro Max 256GB / Normál állapotban / 12 hónap jótállással
- Csere-Beszámítás! Számítógép játékra! I7 6700 / GTX 1070 8GB / 16GB DDR4 / 500GB SSD
- Lenovo ThinkCentre M720q/ Dell OptiPlex 3060- 3070/ Hp EliteDesk 800 mini, micro PC-Számla/garancia
- BESZÁMÍTÁS! Intel Arc B580 12GB Limited Edition videokártya garanciával hibátlan működéssel
- HP ProBook 430 G3 laptop Pentium 4405U CPU (hibás)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest