-
Fototrend
Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Gyuri27
félisten
válasz
ddt500hu
#262022
üzenetére
Lehet nálatok ha valaki elmondja a tényeket az sírás, de nem nálatok vagyunk.
A játékos állomány kibeszélése, szituációk leirása nem off. De ha már itt tartunk csaták, képek, statok inkább odavalók.Egyébként kérdeztem valamit. Arra nem jött válasz. Tehát kötözködni, hsz gyűjteni jársz te is ide?
Komádnak is kell a hsz. Mert mi értelme volt a 262023-nak? Még offba se rakta.
Annyira senkit nem idegesít a dolog, ha jön egy egy hozzászólásomra 5-10 majdnem személyeskedő hsz.Te is tanulj.
-
Gyuri27
félisten
válasz
ddt500hu
#261809
üzenetére
De azt hogy?
Ahhoz kell egy mail cím és egy jelszó. A mailt kb senki nem tudja. A jelszót pláne.
Ezt sose értettem.kisharsany: az az igazi hozzá állás. Egyébként köszönöm, hogy szóltál.
h1mpi. milyen jó lenne ha a 2000 wtr-es botok néznének és tanulnának. De láttam már 1600-1800-as playert is. 20-30k csatával.
-
-
válasz
ddt500hu
#261362
üzenetére
Gyanitom reszerol az a konteo porog, hogy most pont akkor szarabb a wr-e, amikor a boosterek mennek...
Most hogy mondja finoman az ember, a mersekelten eles kesek a valo eletben is inkabb szeretnek minden es mindenki mast hibaztatni, mint feldolgozni komplexebb osszefuggeseket es ezek mellett a sajat felelosseguket is felvallalni...
-
Dobi 562
addikt
válasz
ddt500hu
#261280
üzenetére
Fjord-on a kozepso bokorsort, az ellenfel konnyu tankjai be is lettek spottolva. Turbo csata volt, az ellenfel legtobb tankja felment az emelkedon a sarokba, par perc alatt be lettek daralva.
De egyebkent ne kelljen mar nekem magyarazkodnom, nem kene a masik jatekat tonkretenni!
Remelem kap par nap pihenot!
Ha ilyen felfogassal jatszana mindenki akkor masbol sem allna a jatek csak mindenki tologatni a masikat mert neki nem tetszo helyen van.
-
po1son
addikt
válasz
ddt500hu
#261178
üzenetére
Ennyire megérik a jutalmak neked, hogy elrondtsd a kedved vele? Én ezt a szezont teljesen mértékben hanyagolom, van 52e kötvényem és számtalan lila-rózsaszin felszerelésem, egyszerűen értelmét vesztette a roham játékmód nálam, hogy egy 60tp nyereménytank miatt toljam.
-
El Rey
aktív tag
válasz
ddt500hu
#260960
üzenetére
"Teljesen normális volt, hogy artyval egyhiteltem a Jagdtigert."
Én egy IS3 at ammorackeltem artyval még a régi szép időkben. Úgy, hogy már nem is volt spoton de láttam, hogy merre megy mert döntögette kifelé a kerítéseket
Becéloztam, a kidőlő kerítéseket, kicsit elé céloztam és lőttem. Aztán egyszer csak ellenség kilőve
-
Baltazár123
őstag
válasz
ddt500hu
#260746
üzenetére
Korábban felspotoltam, ahogy írtam úgy, hogy ő nem spotolt engem akkor még és full bokorban ültem végig. Tudtam, ha megmozdulok szétlőnek a hegyről, mondjuk így is ez történt. Karélián van ugyan nagyjából egybefüggő bokorsor középen, de 100-150m-nél jobban nem tudott megközelíteni. Nem lógtam ki a bokorból és nekem is volt commander vision a tankon, a spotolós szettet választottam.
Mindegy is, egyik magyarázat és számomra leghihetőbb, hogy éppen kifogtam egy kissé defektes bokrot. Másik, ha valahogy el tudott osonni a hátamba, de akkor megint ott a probléma, hogy korábban én spotoltam hamarabb és mindenképpen nyílt terepen is kellett mozognia közben, szóval ez a kevésbé valószínűbb. Szerintem ott araszolt előre középen a bokorsorban és hopp az én bokromnak elfogyott a kamo értéke és már nem takart az övé meg igen.
Már több streamer is mondta, hogy tele a játék defektes sz.r bokrokkal és össze-vissza kamo értékű bokrokkal, fákkal, ha éppen úgy döntöd le és nem amúgy stb. Szerintem a WG sz.rik erre nagy ívben amúgy is, kb mint az rng, fogadd el vagy ne játsz, ilyen okos megközelítésük van a spot rendszerhez is
Az 50% kamohoz kell improved kipufogó, amit nem is emlékszem, hogy mikor adtak, de én vagy nem azt húztam be vagy nem is kaptam. Vagy pótkaja, direktíva, de ennyit nem játszom könnyű tankkal, hogy foglalkozzak ilyennekkel. Most is csak a tier11 miatt próbálom a németet, de inkább mednek szeretem használni.
-
phoenix1989
addikt
-
-
po1son
addikt
válasz
ddt500hu
#260046
üzenetére
Jó de kv4 egy 30al közlekedő lomha 110 tonnás tank, ha nem lejtős pálya viszonylatban rammol, akkor nem okoz nagy kárt. Ez a kr1 viszont 60 km/h az alap sebesség és csak 10 tonnával nehezebb a súlya az is7nel, tehát nincsen benne sok logika, hogy 2200 sebzést kapjon be az is7. Persze az is kérdéses milyen legénységi skill volt a is7en és milyen szituációban kapta ezt a brutális sebzést.
-
Warton
őstag
válasz
ddt500hu
#259875
üzenetére
Kár, azért az elég sok xp. Na mindegy, most nagyon élvezem újra a játékot a Leopard1-el, kb. 3-4 éve játszottam vele aktívabban, persze akkor még nem volt fieldmod, úgyhogy most még azt is ki kéne pörgetni, de szerencsére sok x5-öm van, úgyhogy amíg az tart addig ezzel tolom folyamatosan. Aztán, ha elfogy akkor majd mellérakok valami 9-es prémet és felváltva, mert creditem sincs.
-
phoenix1989
addikt
válasz
ddt500hu
#259583
üzenetére
lightal nekem sem megy. t92 próbálom de vicc. de szerintem az egész spotrendszer egy vicc. fullos cuccokkal 800 bokor takarásából látnak a heawy-k én meg szart nem látok. ezeken a képeken is csodálatosan látszik milyen jól működik a rendszer. elsőnél lövés után látnak a td-k a pálya másik oldaláról. aztán a következőnél meg kilövöm az orrom elött lávő lightot aki nem spotol fel.
-
phoenix1989
addikt
válasz
ddt500hu
#259061
üzenetére
ezek a statok engem hidegen hagynak. nekem is jobb a dbv vel a statom valamivel mint a grille de a grille kb elsők közt volt meg közel se voltam olyan jó mint ma ezért a staton se fogom azt látni amit kell. érzetre pedig akkor is azt mondom a Grille jobb. ennek az alfája el van "csalva" mikor minden egyes csatában alig üti meg a 750 sebzést elég gáz. várnád hoyg legalább egy jó 800 at oda durrantasz erre lősz egy sima 740 et mint bármelyik másik tdvel és nem egy alkalommal hanem az egész csata alat csak ezek mennek. néha bejön egy 840 ami tök jó de arányaiban sokkal kevesebbszer , sőt úgye felfelé így is csak
+40 levelé meg -60 és mint tudjuk sok kicsi sokra megy. na mind1 engem eléggé zavar ha egy tank az alfáját megsem tudja közelíteni csak 20ból egyszer -
phoenix1989
addikt
válasz
ddt500hu
#259056
üzenetére
kicsit olyan érzésem volt a tankkal mint ha 750 alfával menne és arra kapok egy kis pluszt.
meg néha minuszt. azt simán fogadnám legalább egyszer fent egyszer lent de így. csak minusz néha egy egy 800+ de tényleg ritkán. na mindegy én nem ájultam el tőle pedig mikor bejött nagyon istenítették. -
jano_77
nagyúr
válasz
ddt500hu
#258889
üzenetére
hát Srácok én ma képtelen vagyok elindítani a játékot, de jobb is ez mindenkinek. Kint voltunk a lányommal a Nagy Sportágválasztón és nagyon elfáradtam, még az is lehet, hogy benyeltem vmit, mert szarul vagyok.
Nektek sok sikert a Brutálhoz.
Remélem holnap lesz annyi lélek erőm és a WOT csillaga is rám kacsint, hogy a maradék 4 killt és 3 win-t megtudom csinálni úgy, hogy bent maradok Ezüstben.
-
CirrMee
addikt
válasz
ddt500hu
#258503
üzenetére
Páromnak 2600X / 32Gb / RX 580 8Gb konfiggal 2650x1080 felbontás mellett (nem mindent plafonra beállítással) hozza az átlag 100FPS feletti értéket, nem problémázik.
Amúgy jól írta valaki, évek óta (már 1.0 előtt is) több CPU szálon tud dolgozni, nálam a 8mag/16szál felosztást is "kihasználja". Az idézőjel annak szól, hogy igencsak alig kóstolja a hardvert, rengeteget benne hagy, de nincs ezzel egyedül, CS2 dettó. Anno WoT fronton GPU bottleneck gyanúval szereztem be az 5700XT Nitro+ kártyát, aztán WoT alatt elég gyakran azon kapom a gépet, hogy átlag (16 szálon mért) 20-30% CPU usage mellett ~1300MHz órajelen ketyeg a kártya - ami eléggé pihentető a boost 2050MHz tempóhoz képest. Szélsőséges esetben a 850-900MHz tartományt is karistolja, annyira nincs dolga. És nem valami misztikus hibáról van szó, mert ha normálisan megírt játékot indítok, az egyből kihasználja a gép képességeit (Pl Doom <80% <1950MHz).
-
po1son
addikt
válasz
ddt500hu
#258287
üzenetére
Mai nap nekem sem ment a játék, de legurítottam pár pörgetőt és rögtön helyre állt a rend.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Skorpion
setup1 fejlesztett célzás, töltésgyorsító, távcső+Jó ágyú
+ 311mm gold átütés
+ 490 alfa ~10 sec
+Magas végsebesség/kellemes mobilitás-Nagy profil
-Lassú toronyforgás
-Pocsék camo
-Modul érzékeny
-Papír
-Alaplőszer lassú -
tboj
aktív tag
válasz
ddt500hu
#257998
üzenetére
Hát összességében másfélszer annyi csatát tolok átlagban naponta, mint te, szóval lehet benne valami...
De az is lehet, hogy csak nem vetted észre, vagy tényleg nem is történt még veled ilyen.Azért elég sok mindennek össze kell jönnie egyszerre hozzá, hogy ilyen történhessen. Már az elég valószínűtlen, hogy fel van téve a lőszerbeállítás skill, de a fegyverkovács nincs mellette. Ezt követően még be is kell adnia a lövésre a +24-25%-os rollt, valamint teljes értékű lövésnek is kell lennie, vagyis nem lehet killshot. Velem sem történt sokszor ahhoz képest, hogy mennyi csatát játszottam, amióta behozták ezt a skillt. A replayek egyébként biztos megvannak róluk, mert több mint 8 ezer van a mappámban, csak a fene sem emlékszik, hogy mikor voltak már ezek és utólag megtalálni kb. lehetetlen így őket. Majd legközelebb ha ilyet tapasztalok, akkor megosztom, de a legjobb az lenne, ha forras kolléga meg tudná osztani a saját példáját, ha már ő tegnap találkozott ilyennel.
-
tboj
aktív tag
válasz
ddt500hu
#257993
üzenetére
Így van, nem csak szerinted. Tisztában vagyok vele, hogy nem kellene 527-et lőnie, ha úgy működne, ahogy le van írva, de a gyakorlat mást mutat. Én is kaptam már párszor ilyen lövéseket, amik minimálisan az adott tank elméleti maximuma felettiek voltak (nem, nem repesszel és nem, nem több tanktól egyszerre, ami összeadódhatna). Ezeken magam is eleinte meglepődtem, hogy ezt mégis hogy? Aztán nem találtam rá más magyarázatot, mint hogy a játék valójában egyszerűen az ilyen módon megnövelt és kiírt átlagsebzésre dobhatja rá a +-25%-ot és akkor eddig mindig kijött a matek az ilyen lövésekre is.
Én is szinte minden tankomon használom ezt a skillt, de mellette mindenhol ott van a fegyverkovács is, ami alapból nagyobb mértékben lejjebb húzza a löveg maximális sebzését, így emiatt saját lövéseknél ez nehezebben tűnne fel, és ezért nem is szoktam rá tudatosan odafigyelni. Egyszer jó lenne majd valami gyakorló szobában is letesztelni, hogy tényleg szarul lett-e ez implementálva a gyakorlatban, de még nem volt rá alkalmam (meg hát ki tudja előre, mennyi idő, mire bead a játék legalább egy akkora rollt). Én más magyarázatot nem igazán látok erre, de ha tudsz jobbat, akkor szívesen hallgatom.
-
tboj
aktív tag
válasz
ddt500hu
#257978
üzenetére
Ahogy írtam én is, félrevezető a leírása, ettől függetlenül a gyakorlatban tényleg úgy működik, hogy az átlagsebzést és átütést emeli meg. Itt van két kép a tanks.gg-ről, ami ezt mutatja is a BZ-166 esetére (elsőn skill nélkül, másodikon a skill használatával):
Megelőznék még egy felesleges kört, miszerint ez nem a hivatalos oldal, hanem egy külsős weboldal (bár a játék forráskódjából olvassa ki az adatokat): ugyanez a helyzet a játékban is. Ha ráteszed a legénységre ezt a skillt, akkor a jobb oldali részletes tulajdonságoknál is az ilyen módon megnövelt átlagsebzésérték fog szerepelni a tankodnál. -
tboj
aktív tag
-
-
jano_77
nagyúr
válasz
ddt500hu
#257191
üzenetére
aztaq....azt meg hogy?!? Mindenkit robbantott....nem szoktak annyi ideig tartani a roham csaták, hogy ennyi sebzést össze lőjön.

Gyuri27: én az 5K alatti WTR-eket már nem is veszem számításba....gyakorlatilag a nullához konvergál legtöbbször a teljesítményük! Tisztelet a kivételnek, de a nagy átlag az sajnos ez, felesleges is ezen vitatkozni.
-
válasz
ddt500hu
#257110
üzenetére
Ne a prémium tankokat próbáld markolni, azoknak sokkal nagyobb szokott lenni az elvártja, kb olyan, mintha egy szinttel feljebb lennének (pl Skorpion mintha T9-es lenne).
Egyébként mind a Skorpionnál, mind a Su130nál nagyon jó eredménynek számít a 90%. Ebből is látszik, hogy jó játékos vagy. -
Baltazár123
őstag
válasz
ddt500hu
#256783
üzenetére
A bokrokat nagyon megritkították meg telerakták a pályákat kisebb-nagyobb dombokkal, dombocskákkal, hogy alig maradt pálya, ahol le lehet adni lövést nagy távolságra. A WTE-vel meg néha lehet trédelni, de inkább nagy távolságból kéne lőni.
A régi varázserdőben lehetett nagyot alkotni a WTE-vel, ott volt 2 csúcs sebzésem, illetve prokhorovkán a harmadik. Meg valahogy nem volt ennyi lepattogó lövés, hogy ez mikor változott meg, nem tudom, de táras tankokkal mostanában úgy kell számolni, hogy 1-2 lövés kárba fog veszni biztosan, csak egészen ritkán adja be az összeset. Meg nem volt 80-al repesztő kerekes könnyű tank, ami pótkerékkel elhárítja a lövéseket

Különleges tank a wte100, lehet vele szórakozni, de van egy érzésem, hogy megbánják azok, akik ennyiért megvették és úgy egyébként nem állt hegyekben az arany az accountjukon, tehát kvázi "értéktelen", semmire más értelmesre nem használható aranyat dobtak be.
A dezgamez demózza ezt a mai 2 csöves TD-t, egy ideig futott a háttérben a twitch, néha ránéztem, hogy milyen a tank és írta valaki, hogy 400e aranya volt mielőtt megvette a phoenixet
na mondom, nekem meg 40e meg egy kis maradék volt a legtöbb arany az accon valaha is, de akkor 150 karácsonyi ládát nyitottam és utána volt ez a csúcs. -
Baltazár123
őstag
válasz
ddt500hu
#256480
üzenetére
Ezt az információt honnan veszed? Én úgy tudom, hogy pont az ukrán háború miatt a dróntechnika fejlődik óriási ütemben.
Gyártanak persze páncélosokat, mi magyarok is a könnyű támogató fajtát, mert egyrészt a katonai doktrinákat időigényes átírni, másrészt nem nagyon van elképzelés, hogy ha nem páncélossal, akkor mivel támadjanak és próbálják védeni a gyalogságot. A ruszkik is támadnak páncélosokkal, hogy aztán az ukrán drónok szépen szétkapják a vasakat. Ott már nem működik a WG féle rng, egy drón szinte hajszálpontosan támadja a gyenge pontot és röpködnek a tank tornyok.5 éven belül jönnek az AI vezérelt automata drónok, vagy még hamarabb. 1 operátor jókora, biztonságos távolságból sok, kb 10 darab drónt tud kezelni. AI drón lapít valahol napokig és vár, utána visszaszáll feltöltésre, vagy cirkál és utána megy tölteni. Ha csapatmozgást, páncélost, egyéb járművet lát, akkor meg támad. Van gyalogság ellen, páncélosok ellen, jókora robbanószer mennyiséget visz és gyenge pontra támad nagyon precízen, szinte lehetetlen ellen védekezni.
Pont ez a kín, hogy persze senki se hülye, az oroszok se és látják mi megy Ukrajnában a páncélosokkal és próbálnak elhárító rendszereket fejleszteni, de nem lehet. Ráadásul a drón jóval olcsóbb, AI vezérelt drón, ami mondjuk kiszámíthatatlanul, cikkázva tud támadni, én úgy olvastam, hogy 10e dodó körül megáll majd 5 év múlva. A mostani kézi vezérelt drónok pár ezer dollárba kerülnek csak, de kell mindegyik mögé egy operátor, az AI vezéreltnél meg 1 operátor a célra küldhet többet is. Ráküldenek 3-4 drónt a páncélosra és annak vége, hogyan védje ki?
Az operátornak annyi dolga lesz, hogy leokézza a támadást vagy leállítja, erre lesz egy rövid időintervallum. Esetleg átveheti és kézzel is irányíthatja, de minek?
A magyarok is amit gyártanak könnyű harckocsit úgy kapja szét egy pár ezer dolláros drón, hogy fájdalmas nézni. A ruszkiknak vannak hasonló könnyű, támogató tankjaik, roncshalmaz marad belőle és hiába próbál menekülni, az ukrán drón kezelők már ügyesek, tapasztaltak. Nagy mennyiségű robbanóanyagot tud bevinni egy drón, ott kő kövön nem marad.Csak egy vak nem látja, hogy milyen lesz a modern háború 5-10 év múlva. Remélhetőleg nem az ukrán hadszíntér fogja ezt demonstrálni, hanem hamarabb befejezik.
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple MacBook
- BestBuy ruhás topik
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- BestBuy topik
- World of Tanks - MMO
- Megbüntették, ezért feloszlatná az EU-t Elon Musk
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Xbox Series X|S
- SörcsaPH!
- További aktív témák...
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 2700X / 16GB DDR4 / RTX 3060 / 256SSD + 1TB HDD
- ÚJ! Logitech Astro A50 Gen. 4 vezeték nélküli Gamer fejhallgató + Bases Station!
- Samsung Galaxy Watch 7 40mm LTE ( esim ) SM-L305 okosóra - dobozában!
- Precision 7680 16" FHD+ IPS i7-13850HX RTX 2000 Ada 32GB 1TB NVMe IR kam gar
- Nothing Phone 3 A024 12GB / 256GB Black (Egyszer beüzemelt)
- ÚJ BONTATLAN Apple Macbook Air 15,3 M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB - Égkék - HUN - mc7a4mg/a 3 év gar
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R7 5700X 32GB DDR4 500GB SSD RTX 4060 Ti 8GB Zalman Z1 PLUS Cooler Master 700W
- Eladó Samsung Galaxy S22 8/128GB / 12 hó jótállás
- Lenovo Thunderbolt 3 kábel (4X90U90617)
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3495, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

szerintem ezt csak poénból tették bele

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)




