Aktív témák
-
szaszlaci
addikt
válasz
efegyke
#33930
üzenetére
Bizony hogy felmerült, főleg a 35 ezres direkt erre gyártott ház után..
Egy normál házat sok meló lene átalakítani, vagy újat építeni. MiniITX meg kicsi.Kisebb kellene, csak ilyet még nem sikerült találni. Szóval ha tudsz ilyet, várom ám!

Nem tudja valaki mitől növekszik meg itt a tárhelyem a képek feltöltésére?
-
Mr.Grincs
veterán
válasz
efegyke
#33838
üzenetére
Tényleg mákod volt. Ha kiderül akkor rengeteget kellett volna fizetned. Postaköltség, szervízdíj stb stb..
Már játék közben is elment egyszer a kép. Olyan mintha ki be kapcsolnám a HDMI 1 et, de magától műveli, majd pár mádosperc múlva visszaugrott a kép, hang az volt.
Valami gebasz lehet videó jelnél. Vagy 3 led közeli stádiumba van a cucc. Pedig falconos. -
alien_
őstag
válasz
efegyke
#33838
üzenetére
Én is javítottam már olyan Samsung U900-ast, amiben a board helyén egy pendrive NYÁK-ja volt (!!).. Visszadobhattam volna, de inkább szereztem hozzá egy zsír új panelt. Neked is mákod van, épp kifogtál egy jó fej szervízest, de erre nagyon nem lehet építeni.
(Amúgy azt honnan tudod, hgoy a boltban nem szedték ki a hűtésmodot + raktak rá új matricát?) -
szaszlaci
addikt
válasz
efegyke
#33757
üzenetére
Szerintem nem hülyeség. Attól függ, hogy elég vastag-e hogy elég hőt tudjon elvezetni, valamint odafér-e. Így a másik oldalról szállítana levegőt, közvetlen a bordára fújva.
Az eredetinél ne legyen sokkal kisebb tömegű, úgy lehet vele játszani.
Meg lehetőleg kifele menjen a forró levegő a bordáról. -
szaszlaci
addikt
válasz
efegyke
#32756
üzenetére
A gyári venti áramából.
Úgy csináltam, hogy kihúztam a drótot a 3 érintkezős sima ventilátor dugóból, és a plusz venti csatlakozóját beleakasztottam. Kicsit nehéz így elmagyarázni, de így nem látszik a módosítás és teljesen jó a kontaktus. El meg sose mozdul.Remélem szerencsém lesz, és cserélik az alaplapot gariban. Tuti hogy az elején módosítom a hűtést. HANA borda, venti 12 Voltra. Ez a minimum, másnak is ajánlom ám, mert a VGA hőcsővel elvezetett utólag odarakott segédbordáját sem lehet megfogni 10 perc játék után.
Tuti hogy az adja fel, a HANA elégése csak a következmény lehet.Csináltam pár képet, mikor még reméltem nem ment tönkre. Annyira nem csúnya (nem látszik), cserébe nem fő meg (remélhetőleg):



7600 GS: szerintem neked "csak úgy" van egy konzolod is, amúgy gépen játszól. Ha utóbbit feladnád, lehet másképp látnád.
Arról nem is beszélve, hogy nagy szabadságot ad, ha a PC-nek nem kell multimédiás komolyságnak lenni. Nálam elég egy Intel Atom, 40 Watt sincs, egy venti a gépben, az is a HDD-re. 3,2 Giga négy maggal meg netezésre elég..
De nem lebeszélni akarlak, csak hát leírom, miért is ez a véleményem. Nem kell elfogadni.
Aktív témák
- AKCIÓ! AsRock H510M i5 11400 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 Super 8GB ZALMAN S2 TG Adata 600W
- Apple iMac 21,5" 2015 Late / 8GB DDR3 / 1TB HDD / Bill+Egér 6 hó garancia, számlával!
- 8 GB-os GeForce RTX 2060 SUPER (OEM HP) - garanciával
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 13 Pro Max / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku:86%
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest






Mekkora ötlet.




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
