Új hozzászólás Aktív témák
-
repvez
addikt
Szerintem m ha még csak azt érdeklődi, hogy hogyan fut a gépén a nevezett program akkor ez sztem azt jelenti, hogy most szeretne belekezdeni valamelyik program megtanulásában, tehát, mire eljut odáig, hogy olyan bonyolult dolgokat készitsen, hogy a 8gb ram és ez a hardver nem lesz elég, addigra amugy is lecserélné a gépét.
A renderelés meg alap szinten ha nincs normálisan optimalizálva amugy is lassu lesz mig aki ért hozzá az ugy is kihozza a legjobbat a gyenge hardverből is.
Modellezésre szten egyáltalán nem lesz gyenge ez a laptop..
Én is felváltva használom a PC és a laptop között a progit és egyik sem egy erőmü,de még modellezés alatt nem okozott gondott semmi.
Az asztali gépem 8gb ram, és HD4850essel használom, a laptop meg 4gb ram és egy A6 os procival szerelt Todhiba 750d-16k.
Az ami a kettő között e legnagyobb hátrány az a kijelző mérete és felbontása. 20" ról 15" HDreadyre vissza állni nem olyan jó, mert sok helyet elvesznek igy a keretek.
Új hozzászólás Aktív témák
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4530, 100% Akkumulátor
- GAMER PC! Intel i9-12900KF / RTX 5070 / 32GB DDR4 /1TB Gen4 / B760 /1350w Platinum! BeszámítOK!
- AKCIÓ! Microsoft XBOX Series X 1TB SSD fekete játékkonzol extra kontrollerrel garanciával
- iPhone 15 Plus 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4271
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB DDR5 RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
