-
Fototrend
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mardel92
tag
Sziasztok!
Elterveztem magamnak, hogy szeretnék a t-home-os mail címemre készíteni egy otthoni kis spam szűrőt. Van egy Raspberry PI-m, ami megy 24/7, tehát a gép meglenne rá, ami végzi a feladatot.
Úgy terveztem (bár lehet hülye elképzelés), hogy megy egy mail kliens ezen a gépen (ofc csak karakteres jöhet szóba), amit úgy állítok be, hogy letöltésnél fenn hagyja a maileket a szerveren és akkor törölje, ha én ezeket törlöm az inboxból, majd mindenféle szabállyal a kéretlen leveleket automatikusan törölném is a klienssel, így azok remélhetőleg nem jönnek meg a tabletra (mivel csak erről levelezek).A kérdésem az, hogy kivitelezhető e, ha igen, akkor hogyan?
Annyi kéne, hogy a háttérbe x percenként tudjon szinkronizálni és lehessen autómata szabályokat létrehozni (a legjobb lenne külön fájlba tárolni, így elég jól átlátható lenne, vmi kis programocskát írnék is rá, hogy lehessen könnyen kezelni) valamint ismerje a pop3-at ssl titkosítással (ezek kellenek a T-nek).Esetleg, ha van valami egyszerűbb módja, azt is szívesen meghallgatnám, de neten nem igazán találtam.
Köszönöm!
Új hozzászólás Aktív témák
- LG 65QNED86A / MiniLED / 65" - 164 cm / 4K UHD / 144Hz / HDR Dolby Vision / FreeSync Premium / VRR
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Új és újszerű 15-16 Gamer, irodai, üzleti, készülékek nagyon kedvező alkalmi áron Garanciával!
- REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad 40AY Universal USB-C Dock
- Apple iPhone 16 Pro-Desert Titanium-128GB-Akku:100%-Megkímélt Újszerű állapot!Jótállás:2028.04-ig
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Annyi kéne, hogy a háttérbe x percenként tudjon szinkronizálni és lehessen autómata szabályokat létrehozni (a legjobb lenne külön fájlba tárolni, így elég jól átlátható lenne, vmi kis programocskát írnék is rá, hogy lehessen könnyen kezelni) valamint ismerje a pop3-at ssl titkosítással (ezek kellenek a T-nek).
