-
Fototrend
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Lenry
félisten
válasz
Speeedfire
#32176
üzenetére
ha telepítéskor már van HDD az odroidban, akkor a telepítőben simán ki tudod választani, hogy az legyen a
/, az SD kártya meg a/boot.
ennek elméletileg out-of-the-box működnie kellenevan egy HP szerverünk, aminek a RAID vezérlője vagy RAID-módban van, akkor virtuáldiszkeket hozol létre, azt adja oda az OS-nek, és tud bootolni, vagy HBA módban van, akkor közvetlenül el tudja érni az OS a diszkeket, cserébe nem lehet róla bootolni.
na ebben a gépben oldottam meg a fenti módon a bootolást, miután felfedeztem, hogy van az alaplapon egy SD foglalat, amiről hajlandó bootolniamúgy nekem szimpi cucc ez az odroid, pár hete vettünk egy HC4-et a céghez, ha csak be kell pattintani valamibe egy HDD-t, arra tökéletes
Új hozzászólás Aktív témák
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Antivírus szoftverek, VPN
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap - 15% AKCIÓ
- Eladó Steam kulcsok kedvező áron!
- Dell Precision 7550 i7-10850H 32GB 512GB Nvidia RTX3000 6GB 1 év garancia
- BESZÁMÍTÁS! Sapphire B650M R5 7500F 32GB DDR5 1TB SSD RTX 3080 10GB Lian LI LANCOOL 207 FSP 750W
- BESZÁMÍTÁS! Samsung Odyssey G7S28BG700EP 28 144Hz IPS4K 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! LENOVO ThinkPad P15 Gen2 munkaállomás - i7 11800H 16GB DDR4 512GB SSD Quadro T1200 4GB W
- Dell Latitude 5400 14" FHD IPS, i7 8665U, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs

