-
Fototrend
GYAKORI KÉRDÉSEK ÉS ALKALMAZÁS AJÁNLÓ
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Kasza08
#40940
üzenetére
Azt te tudod, hogy mit telepitettel. A bootcamp folyamat keszitese soran, keszul egy usb storage eszkoz, amire a driverek kerulnek. Ha a telepitot is BC-vel keszited, akkor ez lehet akar, ugyonaz az eszkoz is. Ha azt felraktad, akkor minden fel kellett keruljon, es mennie kellene a keyboard/egernek zokkenomentesen.
-
válasz
Kasza08
#40938
üzenetére
Az Apple wireless billzetei es egerei biztos, hogy gond nelkul mennek bootcamp alatt. Marmint, amiota van Boot Camp, sose volt vezetekes keyboardom, mert mar akkor is a feher szinu Wireless Keyboardot hasznaltam, majd amikor megjelent a Wireless Mighty Mouse, onnantol azt is. Se az elemes, se az akkus keyboardokkal, mouseokkal nem volt olyan problema, hogy ki kellett kapcsolni macOS alatt a bluetoothot. Se iMac, se MBP eseten.
A Bootcamp drivereket felraktad az USB-rol?
-
Kasza08
őstag
válasz
Kasza08
#40937
üzenetére
Viszont ha elhárító egy hibát, jön a helyére egy másik
A Windows nem akarta kezelni a Bluetooth egeret és billt. Olvastam, hogy ilyenkor ki kell kapcsolni a MacOS alatt a BT-t és akkor fog menni Windows-on. Nos, igenám, de most már a MacOS sem fogadja be az egeret és a billt, szóval még a jelszavamat se tudom beírni, amíg nem szerzek egy vezetékes billt (egér volt itthon).
-
válasz
Kasza08
#40876
üzenetére
Mekkora particiot kersz tole? Illetve, raksz fel errol egy kepet, ahol duplan latszik? Marmint 2 storage eszkoz van a gepedben, es a kettobol letre van hozva egy storage group, es a storage group a fusion driveod. Amikor Windowst fogsz felrakni, akkor a lemezkontener meretet csokkenti az egyik storage eszkozon, es ott fog letrejonni a Windows particio. Amikor azt irtad, hogy nem tudtad formazni, akkor torolted a fusion driveot az Apple leirasa alapjan, majd ujra letrehoztad azt?
-
-
-
-
OgKush
senior tag
válasz
Kasza08
#11475
üzenetére
Én is pont erre használom

Meg ami nagyon tetszik benne a Sync to..
Csinálsz vele egy 'app'-ot, és tetszőlegesen futtatod amikor akarod. Én így syncronizálom az egyik particiómat és egy háttértárat.
( nem backupolom, pedig jobb lenne, csak nftsc-ben van a háttértár, és formázni kéne, de 80% tele van, szóval nem fogom formázni )
Ja és az ftp is jó benne, eddig a Cyberduck-ot használtam.

-
-
Karma
félisten
-
<NewL>
addikt
válasz
Kasza08
#9270
üzenetére
az egy dolog, hogy én 7-ért vettem meg nem használom. eszem ágában sincs eladni

de, hogy a trackpad mellé felesleges, kényelmetlen, szar és használhatatlan az egyszer biztos, és úgy látom te is rájöttél
emberek a Magic Mouse egy szar. az Apple egeret nem tud csinálni (!), az összes egere egy rakás sszr (3at próbátam saját bőrömön). Magic Trackpadet vagy Razer egeret, de MMouset ne!
Bobby G. : nekem magyar a Chrome
Új hozzászólás Aktív témák
- Rácuppan a Steam eszközökre a Unity
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Vezetékes FEJhallgatók
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- Villanyszerelés
- Építő/felújító topik
- Azonnali mobilos kérdések órája
- LEGO klub
- Ilyen olcsó sem volt még egy Apple notebook
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- További aktív témák...
- Fujitsu Esprimo P520 E85+ PC, i5-4570 Proci, 8 GB DDR3 RAM, 240 GB SSD
- Gaming PC GTX 1660 Ti / 16GB RAM Azonnal vihető (CSGO,LOL,VALORANT,FORTNITE)
- AI Workstation RTX 3090 24GB / 32-128GB RAM / I5 13400F / 1000W
- AMD Ryzen 7 Gamer! Ryzen 7 5700X / B550 Aorus Elite/RX 6600 XT 8GB OC / 500GB M.2 SSD+HDD /700W/LED
- Ryzen 5 Gamer! Ryzen 5 3400G PRO / 16GB DDR4 / Nvidia GTX 1660 Ti 6GB OC / SSD+HDD / 600W /RGB LED!
- 14" Dell Latitude laptopok: 5400, 5480, 5490, 7480, E6410, E6440, E5450 / SZÁMLA + GARANCIA
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i7 6700K 4 mag 8 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- 228 - Lenovo LOQ (15IRX10) - Intel Core i7-13650HX, RTX 5060
- Katonai Rugged laptopok Panasonic Toughbook 5-6. gen gar.
- Decathlonos 43-as boxcipő, alig használt, hibátlan állapotban
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
A Windows nem akarta kezelni a Bluetooth egeret és billt. Olvastam, hogy ilyenkor ki kell kapcsolni a MacOS alatt a BT-t és akkor fog menni Windows-on. Nos, igenám, de most már a MacOS sem fogadja be az egeret és a billt, szóval még a jelszavamat se tudom beírni, amíg nem szerzek egy vezetékes billt (egér volt itthon).
Azt hittem április 1. 



TigerCat