Új hozzászólás Aktív témák
-
Levin01
őstag
Sziasztok!
Kn8 Ultra lapom van és kérdésem, hogy melyik a legjobb bios amit érdemes rárakni? -
Levin01
őstag
Sziasztok!
Egy KN8Ultra lapom van, rajta egy 200GB SATA2 Samsung winyó és mobil rackben egy 60B-os Seagate IDE.
A problémám, hogy ha a mobil rack be van kapcsolva akkor a windows iszonyat lassan tölt be. Lényegében a bejelentkező képernyő előtt fekete képernyő és ott áll 2percig mire megmozdul. A mobil winyó Slave-re van jumperelve és kötve. HA cable select-re rakom akkor nemes egyszerűséggel a bios nem is látja azt a winyót.
Megoldás?
A másik bajom, hogy valamiért a Samsung hdd kezelésem nem okés. Idönként megáll és gondolkozik. Pl elindítom az msn-t akkor hajlamos 10másodpercig megállni a gépo és semmire nem ragál, de ezt eljátsza simán böngészés közben is. Nem értem a problémát. -
Levin01
őstag
Sziasztok!
KN8 Ultra lapom van, benne 3000+ Winchester magos A64.
Kérdésem, hogy ha procit felhúzom mondjuk 2000-2200MHz-ra akkor fog e rendesen működni a CnQ? -
Levin01
őstag
Sziasztok!
Valahol olvastam megoldást arra, hogy mit kell csinálni abban az esetben ha a windows bootoláskor ácsorog 15-20másodpercet fekete képernyővel és csak utánna hajlandó folytatni a betöltést csak nem találom azt a hozzászólást amiben benne volt. Valaki tudna ebben segítséget nyújtani? Mit kell állítani, hogy gyorsabb legyen a boot?
Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba ár! HP EliteBook 820 G3 - i5-6GEN I 16GB I 256GB SSD I 12,5" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Új könyv: A szamuráj erényei Kicune - Itó könyve
- Sony ULT FIELD 1 bluetooth hangszoró
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4684
- BESZÁMÍTÁS! 4TB Seagate Skyhawk ST4000 SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
